Kompanijos istorija

YL logo

Young Living yra vienintelė eterinių aliejų kompanija, kuri turi nuosavus ūkius ir distiliavimo įrengimus, juos prižiūri ir naudoja produktų gamybai bei tikrina kokybę.

Keturiuose kontinentuose kompanija turi 7 ūkius ir 6 distiliavimo gamyklas, partnerių visame pasaulyje, kurie augina ir distiliuoja aliejus pagal Young Living standartus, ir šimtus tūkstančių klientų globaliai, – Young Living yra savo srities lyderė.

Įkūrimo istorija

Gary Young, kompanijos Young Living steigėjas, jaunystėje patyrė rimtą sužalojimą miško ruošos darbų metu. Taip prasidėjo jo natūralių alternatyvų tradiciniams gydymo būdams ieškojimų kelias. Jis eksperimentavo su įvairiomis priemonėmis, kurios jam padėjo galų gale vėl pradėti vaikščioti. Po keleto metų G. Young atrado gamtos dovaną – eterinius aliejus. Įžvelgęs didžiulį augalų potencialą pradėjo įvairialypius augalų savybių tyrinėjimus.

Gary and Mary Young
Kompanijos steigėjas Gary Young su žmona Mary Young

Nauji atradimai bei ūkininko patirtis įkvėpė Gary išmokti auginti augalus ir medžius ir nuimti derlių taip branginamam eteriniam aliejui gaminti. Pirmąjį gavybos aparatą jis sukonstravo 1993 m., o 1994 m.  pastatė pirmąją stacionarų distiliavimo cechą,  sukūrė patentuotą eterinių aliejų distiliavimo technologiją ir taip gimė Young Living eteriniai aliejai!

Kompanijos augimas

Per paskutinius du dešimtmečius Young Living augo neįtikėtinais tempais. Gary išvystė naujoviškus ūkius ir distiliavimo mechanizmus, patyrė nuostabių atradimų pradedant senovės istorija ir baigiant šiuolaikiniu mokslu, atliko klinikinius tyrimus ir studijas, kaip veikia eteriniai aliejai, ir gavo fenomenalių rezultatų! Šio žmogaus atkaklumo ir darbo dėka Young Living šiandien yra eterinių aliejų gamybos lyderė.

Misija

Esame pasirengę išpildyti savo misiją: puoselėti gamtos gyvybinę energiją – eterinius aliejus, ugdant žingeidžią bendruomenę ir įkvepiant žmones sveikumui, tikslų siekimui ir skalsai.

WMG3676C69R68474