Raindrop Technique

Nuostabus būdas palaikyti gerą savijautą

 

raindropRaindrop (lietaus lašų) masažo technika yra unikali atpalaiduojanti procedūra, kai kūnas masažuojamas su eteriniais aliejais. Procedūra suteikia įsimintinų potyrių ir padeda išlaikyti sveiką nugarą. Procedūra ypatinga tuo, kad ant nugaros tam tikra tvarka lašinami kelių rūšių eteriniai aliejai. Raindrop masažo technika atpalaiduoja kūną ir sustiprina imuninę sistemą. D. Gary Young sukūrė šią procedūrą pasinaudojęs eterinių aliejų tyrinėjimų išvadomis, Vita Flex masažo žiniomis apie refleksinius taškus pėdose ir informacija apie švelnaus glostymo, vadinamo effleurage („slydimas“), metodą. Tie, kurie išbandė Raindrop masažą, negali atsispirti pagundai vėl atsigulti ant masažo stalo ir patirti naujų pojūčių, kuriuos suteikia eteriniai aliejai.

Raindrop masažo technikos atsiradimo istorija

Gydytojai ir paprasti žmonės eterinius aliejus pradėjo naudoti prieš tūkstančius metų. Raindrop masažo techniką sukūrė eterinių aliejų žinovas D. Gary Young, bendrovės Young Living Essential Oils įkūrėjas ir generalinis direktorius. Jam kilo mintis panaudoti eterinius aliejus masažui, atliekamam pagal senovinę lakotų genties indėnų gydymo energija techniką.

Kelios lakotų kartos emigravo į šiaurę. Kirtę Kanados sieną, lakotai apsigyveno Saskačevano ir Manitobos regionuose. Jie dažnai stebėdavo Šiaurės pašvaistę (aurora borealis). Tie, kurie negaluodavo ar turėdavo sunkių sveikatos sutrikimų, atsistodavo veidu į Šiaurės pašvaistę, ištiesdavo rankas į šviesą ir giliai kvėpuodavo. Jie tikėjo, kad Šiaurės pašvaistė orą prisotina gydomosios energijos. Lakotai „įkvėpdavo“ šią energiją mintimis ir leisdavo jai sklisti nervų kanalais. Taip gydydamiesi daugelis lakotų protėvių patirdavo neįtikėtiną gydomąjį poveikį.

Vėliau lakotams buvo uždrausta pereiti Kanados sieną ir jie daugiau negalėjo migruoti į šiaurę. Vis dar tikėdami Šiaurės pašvaistės galia, jie ėmė naudoti gydymo medotą effleurage, švelnų it plunksna braukymą pirštais per kūną. Šis metodas naudojamas atliekant Raindrop procedūrą. Atlikdami švelnaus glostymo procedūrą, lakotai ėmė naudoti minčių energiją. Tokiu būdu energija galėjo lengviau sklisti per kūną.

Raindrop masažo technika yra pagrįsta šiuo lakotų gydymo menu. Bendrovės Young Living įkūrėjas D. Gary Young patobulino šį metodą naudodamas eterinius aliejus, kurie, jo manymu, yra gyvybinė gamtos energija, galinti įkvėpti žmones gyventi sveikai, prasmingai ir harmoningai. Ši technika buvo pradėta taikyti 1989 m. ir nuo to laiko susilaukė didžiulio pripažinimo visame pasaulyje, kaip procedūra padedanti pagerinti bendrą savijautą. Raindrop masažo technika tapo netradicine priemone ir alternatyva invaziniam gydymui.

XX a. vidurys

Aromatai ir kvapai viliojo žmones nuo seniausių laikų. Antikiniame pasaulyje jiems buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Pasiturinčios egiptietės nešiodavo kvepiančius galvos papuošalus. Garsaus graikų gydytojo Hipokrato žoliniai preparatai buvo plačiai žinomi. Romėnai, norėdami atrodyti ekstravagantiški, taip pat naudojo kvepalus ir aromatinius aliejus. XX a. 5-ojo dešimtmečio pradžioje prancūzų chemikas René Maurice Gattefossé ir gydytojas Jean Valnet atgaivino susidomėjimą eteriniais aliejais. Gydytojo Valnet knygoje The Practice of Aromatherapy („Aromaterapijos praktika“) aprašomi XIX a. moksliniai tyrimai, atskleidžiantys eterinių aliejų, pvz., kvapiųjų gvazdikėlių, čiobrelių ir cinamono, ypatybes. Ne taip seniai, 1989 m., mokslininkai nustatė, kad smegenų migdolinė liauka išsaugo bei išlaisvina žmogaus emocines traumas.

Vita Flex

Vita Flex reiškia gyvybingumą per refleksus. Tai speciali masažo technika, kurią taikant atliekami sukimo ir atpalaidavimo judesiai, aktyvinami refleksiniai taškai plaštakose, pėdose ir kitose kūno vietose.

Kūne yra daugiau kaip 1400 Vita Flex taškų. Vita Flex metodika atsirado daug anksčiau už akupunktūrą. Ją taikant, daromas visapusis poveikis organizmui, suderinamos įvairios organizmo sistemos. Vita Flex naudojant kartu su Young Living eteriniais aliejais, sustiprinama energija.

D. Gary Young sukūrė naujovišką masažo techniką. Jo sukauptos žinios apie eterinius aliejus ir jų naudojimą kasdieniame gyvenime pelnė mokslininkų pagarbą ir pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimą. Taip atsirado D. Gary Young pasekėjų bendruomenė, propaguojanti gamtos gyvybinės energijos naudojimą.

Raindrop masažo metu naudojami aliejai

Uoslė yra vienas iš penkių pojūčių, susijusių su smegenų limbine skiltimi, kuri smegenyse yra emocijų kontrolės centras. Stiprūs aromatai emocijas sukelia gerokai anksčiau, nei atsiranda sąmoninga mintis. Įkvėpus eterinių aliejų, patiriamas raminamasis ir atpalaiduojamasis poveikis. Nuo pačių seniausių laikų iki kosmoso užkariavimo eros aromatai neprarado savo ypatingo poveikio žmogui. Atsižvelgdamas į šį faktą, D. Gary Young nusprendė Raindrop masažui panaudoti devynis eterinius aliejus. Šie aliejai padeda atpalaiduoti įtemptus raumenis, sukuria energijos pusiausvyrą, pagerina nuotaiką ir sustiprina gebėjimą susikaupti. Naudojant šiuos eterinius aliejus, Raindrop masažas pagerina organizme vykstančius natūralius procesus. Raindrop ir Vita Flex procedūros, atliekamos kartu ir naudojant eterinius aliejus, yra unikali veiksminga masažo technika.

 • Valor®
 • raudonėlių (Oregano)
 • čiobrelių (Thyme)
 • bazilikų (Basil)
 • kiparisų (Cypress)
 • bruknuolių (Wintergreen)
 • mairūnų (Marjoram)
 • Aroma Siez®
 • pipirmėčių (Peppermint)
 • White Angelica*
 • V-6 aliejaus
 • Ortho Ease® masažo aliejaus

*  „Raindrop“ eterinių aliejų rinkinyje mišinio „White Angelica“ nėra.

 

Raindrop masažo technikos eterinių aliejų rinkinys

Raindrop masažo technikos eterinių aliejų rinkinys

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.