Tapkite distributoriumi

Kodėl Young Living?

Ar kada nors norėjote iš tiesų tapti savo laiko – ir savo gyvenimo – šeimininku? Ar galite įsivaizduoti, kad jums būtų įdomu ir smagu kasdien eiti į darbą ir nebereikėtų sukti galvos, kaip apmokėti sąskaitas? Young Living dosnus kompensavimo planas suteikia jums galios valdyti savo ateitį ir sukurti verslą, kuris visam laikui pakeis jūsų gyvenimą.

Young Living produktų platinimo veikla – tai daugiau nei paprasčiausiai klestintis verslas. Jūs taip pat mėgausitės neribotomis tinklaveikos galimybėmis, išskirtine praktine patirtimi ir jusite stiprų bendruomeniškumo jausmą. Young Living narystės teikiama unikali nauda apima šiuos aspektus:

Dosnus kompensavimas. Young Living siūlo vieną geriausių kompensavimo planų su dosniais komisiniais ir premijomis. Kompensavimo plano apžvalga (PDF)

Didmeninės kainos. Sutaupykite 24 proc. nuo mažmeninės kainos įsigydami Young Living produktus ir gaukite dar didesnes nuolaidas, kas mėnesį naudodamiesi specialiais išskirtiniais pasiūlymais ir akcijomis.

Lojalumo programa. Kaip platintojas turite teisę prisijungti prie Lojalumo programos ir gauti net iki 20 proc. nuo kiekvieno užsakymo Lojalumo programos taškais.

Išskirtinė patirtis. Dalyvaukite unikaliuose renginiuose, pvz., Pasauliniame lyderystės kruize arba mūsų metinėje Tarptautinėje konferencijoje, ir įgykite asmeninės „Nuo sėklos iki kamštelio®“ proceso patirties mūsų augalų ūkiuose.

Bendruomenė. Mėgaukitės bendravimu glaudžiais ryšiais siejamoje paramos bendruomenėje. Ne tik jūsų rėmėjas, bet ir visa Young Living šeima pasiruošusi padėti jums ir padrąsinti jus šioje kelionėje.

Švietimas. Young Living teikia nuolatines sveikatos švietimo galimybes per susirinkimus, seminarus ir naujienlaiškius, kad suteiktų jums informacijos ir padėtų daryti pažangą sveikatingumo srityje.

Pripažinimas. Young Living nariai turi vienodas galimybes siekti verslo rezultatų ir būti pripažinti už savo realizuotus planus.

Dar neplanuojate kurti verslo? Užsiregistruokite kaip klientas ir įsigykite mūsų produktų mažmeninėmis kainomis su lanksčiomis įsigijimo galimybėmis.

Daugiau informacijos Jums suteiks asmuo, supažindinęs Jus su šiuo puslapiu.