Young Living nuosavi ūkiai

St MAriesSt Maries, Aidaho valstija, JAV

Šiuos 200 akrų nepaliestos derlingos žemės Gary Youngas nupirko 1992 m. Ši žemė anksčiau niekada nebuvo ariama ar tręšiama. Dirva, klimatas ir grynas oras sudaro puikias sąlygas augti levandoms, melisoms ir marokinėms ramunėlėms.

MonaMona, Jutos valstija, JAV

Šios žemės dydis yra 1600 akrų, joje yra didžiausias privatus eterinių aliejų distiliavimo cechas pasaulyje. Čia auga romaniškosios ramunėlės, juozažolės, kvapieji šalavijai, paprastosios rykštenės ir levandos. Augalai čia distiliuojami pasaulio rinkoms. Čia taip pat auginami kitų augalų pavyzdžiai, su kuriais atliekami tyrimai.

NaplesNeapolio plokščiakalniai, Aidaho valstija, JAV

Nuo 2000-ųjų metų Young Living distiliuoja aliejus iš šioje žemėje užaugusių kėnių, kedrų, pušų ir dygiųjų eglių. Šiame ūkyje vyksta kasmetiniai Žiemos derliaus renginiai, kur distributoriai padeda atlikti sunkų, bet naudingą darbą – ruošti peraugusias egles, kedrus, pušis distiliavimui. Distributoriai taip pat turi galimybe prisijungti prie Pavasario miško atauginimo projekto, kai kasmet sodinama tūkstančiai jaunų eglių, kad ataugtų nuimtas derlius ir kad būtų užtikrintas pastovus aliejų tiekimas.

SimianeSimiane-la-Rotonde, Prancūzija

Trečiasis Young Living ūkis yra Provanso regione, Prancūzijoje, kuris žymus savo banguotomis kalvomis ir kvapniosiomis levandomis. Tai vienintelis Prancūzijoje levandų ūkis, kurio savininkas yra amerikietis. Šiame ūkyje auginamos levandos, levandinai, rozmarinai ir kvapieji šalavijai.

GvajakliGvajakil, Ekvadoras

Šį ūkį Young Living turi nuo 2005 m. Čia auginami, skinami ir distiliuojami šie augalai: eukaliptai, paprastieji saikeniai, citrinžolės, rosa morta, raudonėliai, kvapiosios kanangos, bazilikai bei daugelis kitų. Kvapiosios burseros, rūtos, okotijos yra atvežamos distiliacijai į šį ūkį iš kitų Ekvadoro vietų. Ekvadoro distiliavimo cechas yra didžiausiais Pietų Amerikoje.

SalalahSalala, Omanas

2010 m. Gary pradėjo Boswellia sacra (smilkalinių bosvelijų) aliejaus gavybą Salalahe, Omane. Young Living sudarė sutartį su vietiniais rinkėjais, kad būtų užtikrintas nuolatinis bosvelijų sakų tiekimas, ir įsigijo žemės plotą Omane kultivuoti augalus ir užtikrinti didėjančią jų aliejų paklausą. Pirmąjį kartą per šimtus metų bosvelijų sakai yra distiliuojami Omane, o Young Living yra pirmoji ir vienintelė kompanija pasaulyje, gavusi leidimą eksportuoti šį aliejų ir pateikti jį Vakarų pasauliui.

IkvitosIkvitos, Peru

Po daugelio tyrinėjimų ir derybų su vietine valdžia, Young Living nusipirko daugiau nei 3400 akrų laukinių Amazonės drėgnųjų atogrąžų miškų, kur bus įrengtas distiliavimo cechas, tiriami ir distiliuojami laukiniai ir vietiniai augalai.

Almog, Izraelis

Young Living įsteigė partnerystę su vietiniu augintoju ir turi ūkį bei distiliavimo cechą Almog, Izraelyje. Ši kompanijos nuosavybė yra šalia Negyvosios jūros, joje atliekami novatoriški botaniniai tyrimai. Čia pagamintas ir pirmą kartą 2013 m. rinkoje pristatytas išskirtinis melisūnės eterinis aliejus.

Taitung, Taivanis

Po dviejų kelionių į Taivanį, 2012 m. Gary įsteigė žemės ūkio partnerystę vaizdingame Taitungo regione su vietiniu daktaru Ginn S. Lee tam, kad būtų pradėta Hong Kuai (Chamaecyparis formosensis) ir Xiang Mao eterinių aliejų gamyba. Šie du aliejai yra vieni rečiausių pasaulyje ir yra labai reikšmingi taivaniečiams.