Abundance-Gausa

Abundance™-Gausa

Abundance™-Gausa

Abundance™ buvo sukurtas tam, kad sustiprintų mus supančio harmoningo magnetinio lauko diapazoną. Šis išraiškingas ir efektyvus mišinys sukuria tai, ką vadiname „traukos dėsniu“, pritraukiančiu teigiamą (arba neigiamą) energiją, kurią pritraukiame į ją susikoncentravę. Todėl Abundance atveria mums neribotas galimybes. Ir vyrai, ir moterys mėgsta jo aštrų aromatą. Išbandykite jį vietoj kvepalų ar odekolono ir pamatysite, kaip jūsų energija juda gerovės ir gausos link!

Kaip naudoti

Aromaterapijos tikslais. Garinkite ar patepkite ant riešų ir už ausų kaip kvepalus ar odekoloną. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Prieš naudodami ant jautrių vietų, tokių kaip veidas, kaklas, genitalijų sritis ir kt., atskieskite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepti kūdikiams ar labai mažiems vaikams. Vengti tiesioginių saulės ar UV spindulių iki 12 val. po produkto naudojimo.

Sudėtis: apelsinų (Citrus sinesis), bosvelijų (Boswellia carteri), pačiulių (Pogostemon cablin), gvazdikėlių (Syzygium aromaticum), imbiero (Zingiber officinale), mirų (Commiphora myrrha), cinamono (Cinnamomum verum) ir juodųjų eglių (Picea mariana) eteriniai aliejai.

Kodas: 3330008 (15 ml)
Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.