Believe-Tikėjimas

Believe™-Tikėjimas

Believe™-Tikėjimas

Believe™ eterinių aliejų mišinys buvo sukurtas iš dygiųjų eglių ir kvapiųjų kanangų iš Young Living ūkio Ekvadore bei kitų eterinių aliejų. Jis pasižymi maloniu aromatu, kuris įžemina ir suteikia energijos. Šiame mišinyje yra balzaminių kėnių ir bosvelijų eterinių aliejų, skatinančių stiprybės ir tikėjimo jausmus. Šis mišinys gali padėti pasiekti aukštesnį savęs suvokimo lygį. Kai sugebame pamiršti savo emocines nesėkmes ir kliūtis, galime pasiekti savo tikrąjį, neribotą potencialą.

  • Skatina proto skaidrumą ir šviesias mintis.
  • Suteikia ramybės jausmą bei suvokimą, dvasiškai sutvirtina.
  • Skatina atsipalaidavimą ir pasitikėjimą.Kaip naudoti

Tepti 2-4  lašus ant pageidaujamos vietos. Skiesti nebūtina, išskyrus labai jautriai odai.  Garinti po 1 val. triskart per dieną. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, vartojate vaistus ar sergate kokia nors liga, prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Sudėtis: balzaminių kėnių (Abies balsamea), kalendrų (Coriandrum sativum), bregamočių (Citrus aurantium bergamia), bosvelijų (Boswellia carteri), dygiųjų eglių (Picea pungens), kvapiųjų kanangų (Cananga odorata equitoriona), pelargonijų (Pelargonium graveolens) eteriniai aliejai.

Kodas: 466108 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.