En-R-Gee

En-R-Gee™

En-R-Gee™

En-R-Gee™ atgaivina stimuliuojančiais aliejais, kurie tradiciškai buvo naudojamas proto budrumui atkurti. Iš pavadinimo galima suprasti, kad šis aliejus pakylėja, stiprina ir suteikia energijos.

Kaip naudoti

Aromaterapijos tikslais. Garinkite ar patepkite ant ausų ar sprando. Užlašinkite keltą lašų ant vatos gumuliuko ir padėkite prie ventiliacijos angų. Masažui atskieskite su V-6™ Enhanced Vegetable Oil Complex aliejumi. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Išoriniam vartojimui rekomenduojama atskiesti. Prieš naudodami ant jautrių vietų, tokių kaip veidas, kaklas, genitalijų sritis ir kt., atskieskite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepti kūdikiams ar labai mažiems vaikams.

Sudėtis: rozmarinų (Rosmarinus officinalis), kadagių (Juniperus osteosperma ir J. scopulorum), citrinžolių (Cymbopogon flexuosus), muskato riešuto (Myristica fragrans), balzaminių kėnių (Abies balsamea), gvazdikėlių (Syzygium aromaticum), juodųjų pipirų (Piper nigrum).

Kodas: 333608 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.