Gentle Baby-Švelnus kūdikis

Gentel Baby™-Švelnus kūdikis

Gentel Baby™-Švelnus kūdikis

Gentle Baby™ yra švelnus, kvapnus eterinių aliejų mišinys, specialiai sukurtas mamoms ir kūdikiams. Jis nuramina emocijas nėštumo metu ir padeda nurimti mažiesiems. Jis taip pat ramina švelnią odą. Dauguma šiame mišinyje esančių eterinių aliejų yra naudojami aukščiausio lygio kosmetikos gaminiuose, kad suteiktų jaunesnę išvaizdą.

Kaip naudoti

Aromaterapijos tikslais. Garinkite ar patepkite ant mamos pilvo, padų, apatinės nugaros dalies, veido bei kaklo srityje. Prieš masažuojant ar tepant ant kūdikiui, atskieskite su V-6™ Enhanced Vegetable Oil Complexo aliejumi. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Kadangi sudėtyje yra bergamočių,  vengti tiesioginių saulės ar UV spindulių iki 48 val. po produkto naudojimo.

Sudėtis: rožmedžių (Aniba rosaeodora), pelargonijų (Pelargonium graveolens), imbierinių citrinžolių (Cymbopogon martinii), levandų (Lavandula angustifolia), tauriųjų didramunių (Chamaemelum nobile),kvapiųjų kanangų (Cananga odorata), citrinų (Citrus limon), jazminų (Jasminum officinale), bergamočių (Citrus bergamia),  rožių (Rosa damascena).

Kodas: 334508 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.