Inner Child (Vidinis vaikas)

Inner Child™-Vidinis vaikas

Inner Child™-Vidinis vaikas

Inner Child™ padeda atkurti ryšį su savuoju “aš“, ypač jei vaikystėje žmogui buvo pakenkta piktnaudžiaujant ar  jį išnaudojant. Jei vaikai skriaudžiami, jie praranda savo natūralią tapatybę arba savo “vidinį vaiką“. Tai sukelia sumaištį ir gali sąlygoti nepageidaujamas asmenybės savybes suaugus. Saldus šio mišinio kvapas gali stimuliuoti atminties sukeliamas reakcijas ir taip padėti vėl susijungti su autentiška savastimi, o tai vienas pirmųjų žingsnių į emocinį balansą.

Kaip naudoti

Aromaterpaijos tikslais. Tepti aplink bambą, ant krūtinės, smilkinių, aplink nosį. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo.  Skiesti nebūtina. Tinkamas vistų tipų, išskyrus labai jautriai, odai. Saugus vaikams virš 2 m. amžiaus.

Sudėtis: apelsinų (Citrus aurantium), mandarinų (Citrus nobilis), jazminų (Jasminum officinale), kvapiųjų kanangų (Cananga odorata), juodųjų eglių (Picea mariana), santalų (Santalum album), citrinžolių (Cymbopogon flexuosus), karčiavaisių apelsinmedžių (Citrus aurantium) eteriniai aliejai.

Kodas: 336008 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.