Ortho Sport™ Massage Oil

Ortho Sport™ Massage Oil

Ortho Sport™ Massage Oil

Ortho Sport masažo aliejus atpalaiduoja pavargusius ar pertemptus raumenis po fizinės veiklos ar sporto. Jo sudėtyje yra bruknuolių, pipirmėčių, čiobrelių, raudonėlių ir vetiverijų eterinų aliejų.

Vartojimo būdas: įmasažuoti į įtemptas kūno vietas. Prieš vartojimą gerai suplakti.

Sudėtis: frakcionuotas kokosų  (Cocus nucifera) aliejus, tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera) sėklų aliejus, bruknuolių (Gaultheria procumbens), pipirmėčių (Mentha piperita), raudonėlių (Origanum vulgare), rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus), kvapiųjų kanarių (Canarium luzonicum), vetiverijų (Vetiveria zizanoides) šaknų, lanksčiųjų citrinžolių (Cymbopogon flexuosus), čiobrelių (Thymus vulgaris) eteriniai aliejai,  kviečių (Triticum vulgare) gemalų aliejus, migdolų (Prunus amygdalus dulcis) aliejus, alyvuogių (Olea Europaea)‡ aliejus
‡ Užaugintos ekologiškai pagal 1990 m. Kalifornijos ekologiškų produktų įstatymą (California Organic Foods Act of 1990).
Dėmesio: stengtis, kad nepakliūtų į akis. Jei pakliuvo į akis, išplauti augaliniu aliejumi ir kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje sausoje vietoje.

Kodas: 303208 (236 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Masažo aliejai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.