StressAway

Stress Away™-Pašalink įtampą

Stress Away™-Pašalink įtampą

Stress Away™ eterinių aliejų mišinys yra natūralus sprendimas kovoti su į kasdienį gyvenimą besiveržiančiu stresu. Stress Away – pirmas produktas, kuriame yra unikalus stresą malšinančių žaliųjų citrinų ir vanilės eterinių aliejų mišinys. Stress Away sudėtyje taip pat yra kopalių ir levandų, kurie mažina psichikos sąstingį ir padeda atkurti dvasinę pusiausvyrą. Mišinio sudėtyje taip pat yra galingų augalinių sudedamųjų dalių, tokių kaip kedrų aliejus, gaunamas iš kedrų medienos, ir eugenolio, kuris įeina į natūralios vanilės sudėtį. Stress Away skatina atsipalaidavimą ir mažina momentinę nervinę įtampą. Visos šios sudedamosios dalys kvalifikuotai sumaišytos su egzotišku okotijų, kurios išskirtinai auginamos Young Living Ekvadoro plantacijoje, eteriniu aliejumi.

Pagrindiniai privalumai:

  • Mažina stresą esant protinei įtampai.
  • Mažina stresą sukeliančius faktorius, kurie gali neigiamai paveikti miegą.
  • Gerina dvasinę būseną.

Kaip naudoti

Išoriškai: tepkite ant riešo ar sprando. Aromaterapijai: garinkite iki valandos 3 kartus per dieną. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, maitinate, vartojate vaistus, prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Sudėtis: kopalių (Copaifera reticulata), žaliųjų citrinų (Citrus aurantifolia), kedrų (Cedrus atlantica), vanilės (Vanilla planifolia), okitijų (Ocotea quixos), levandų (Lavandula angustifolia).

Kodas: 463008 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.