Thieves-Vagys

Thieves™-Vagys

Thieves™-Vagys

Thieves® mišinys buvo sukurtas išnagrindėjus legendą apie keturis Prancūzijos vagis, kurie apiplėšinėdami maro aukas saugojosi gvazdikėliais, rozmarinu ir kitais aromatiniais augalais. Šis patentuotas mišinys buvo tiriamas universitete ir nustatyta, kad jis yra itin veiksmingas imuninei sistemai ir gerai sveikatai palaikyti. Thieves® aliejų mišinys įeina į šių produktų sudėtį: Thieves® buitinį valiklį, Thieves® purškalą, Thieves® šluostes, Thieves® pastiles, dantų pastą Thieves® Dentarome Plus™ bei Thieves® Dentarome Ultra™, Thieves® Fresh Essence Plus™ burnos skalavimo skystį.

Kaip naudoti

Garinkite po 30 min ar trumpiau darbo ar namų aplinkoje. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Visuomet skieskite, prieš tepdami ant odos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis: gvazdikėlių (Syzygium aromaticum), citrinų (Citrus limon), cinamono (Cinnamomum verum), spindulinių ekaliptų (Eucalyptus radiata), rozmarinų (Rosmarinus officinalis CT 1,8 cineol) eteriniai aliejai.

Kodas: 342308 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.