Trauma Life

Trauma Life™-Traumos gyvenimas

Trauma Life™-Traumos gyvenimas

Trauma Life™ yra raminantis, teikiantis stiprybės eterinių aliejų mišinys, padedantis išsilaisvinti iš užslėptų emocinių traumų, atsirandančių dėl nelaimingų atsitikimų, skriaudos, mylimų žmonių netekties, užpuolimų ar smurto. Jei tokie emociškai alinantys epizodai lieka neišspręsti, jie gali tapti nuovargio, pykčio ir nerimo priežastimi.

Kaip naudoti

Išoriniam vartojimui aromatiniais tikslais. Garinkite ar keletą lašiukų tepkite ant padų, krūtinės, už ausų, ant kaktos, kaklo. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Rekomenduojama skiesti. Prieš naudodami ant jautrių vietų, tokių kaip veidas, kaklas, genitalijų sritis ir kt., atskieskite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepti kūdikiams ar labai mažiems vaikams.

Sudėtis: bosvelijų (Boswellia carteri), santalų (Santalum album), valerijonų (Valeriana officinalis), levandų (Lavandula angustifolia), balkšvųjų kiečių (davana) (Artemisia pallens), juodųjų eglių (Picea mariana), pelargonijų (Pelargonium graveolens), italinių šlamučių (Helichrysum italicum), vėlyvųjų citrinmedžių (Citrus hystrix), rožių (Rosa damascena) eteriniai aliejai.

Kodas: 635008 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.