V-6™ Enhanced Vegetable Oil Complex

V-6™ Enhanced Vegetable Oil Complex

V-6™ Enhanced Vegetable Oil Complex

Aliejus V-6™ (V-6 Enhanced Vegetable Oil Complex) yra naudojamas tam tikriems eterinius aliejams atskiesti ir gali būti maišomas, norint susikurti mišinius arba savo masažo aliejus. Šis aliejų kompleksas puoselėja odą, yra ilgo galiojimo laiko, neužkemša porų ir netepa drabužių. Galima įsigyti dviejų talpų butelius – 236 ml ir 944 ml.

Vartojimo būdas

Sumaišykite 1 lašiuką eterinio aliejaus su 1-8 šaukštais V-6™ aliejaus ir tiesiogiai tepkite ant odos. V-6™ galite naudoti norėdami susikurti savo  mišinį – įlašinkite 15-30 eterinio aliejaus į 30 ml ar 60 ml V-6™. V-6™ taip pat galima tepti ant odos prieš užlašinant ant jos eterinius aliejus. Tam tikrus “stiprius“ aliejus (pvz. cinamono, gvazdikėlių, pipirmėčių, čiobrelių, raudonėlių ir t.t.) rekomenduojama skiesti didesniu kiekiu nei “švelnesnius“ eterinius aliejus (pvz. eglių, pankolių, šalavijų ir t.t.).

Sudėtis: frakcionuotas kokosų (Cocos nucifera) aliejus, indinių sezamų (Sesamum indicum)‡ sėklų aliejus, tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera) sėklų aliejus, migdolų (Prunus amygdalus dulcis) aliejus, kviečių (Triticum vulgare) gemalų aliejus, saulėgrąžų (Helianthus annuus) sėklų aliejus, alyvuogių (Olea Europaea‡) aliejus.

‡ Užauginta ekologiškai pagal 1990 m. Kalifornijos ekologiškų produktų įstatymą (California Organic Foods Act of 1990).
Dėmesio: prieš vartojimą gerai suplakti. Laikyti sausoje vėsioje vietoje.  Vengti kontakto su akimis. Jei pakliuvo į akis, išplauti augaliniu aliejumi ir kreiptis  gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kodas:

303108 (236 ml);

3030500 (944 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Masažo aliejai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.