White Angelica-Baltoji Angelika

White Angelica™-Baltoji Angelika

White Angelica™-Baltoji Angelika

White Angelica™ yra raminantis mišinys, skatinantis apsaugos ir saugumo pojūčius. Jo sudėtyje yra aliejų, kurie buvo naudojami senovėje kūno aurai sustiprinti, jie suteikia jėgų ir ištvermės. Dauguma naudoja šį mišinį kaip apsaugą nuo neigiamos energijos.

Kaip naudoti

Išoriniam vartojimui aromaterapijos tikslais. Garinkite ar tepkite ant pečių, išilgai stuburo, ant viršugalvio, riešų, už ausų, sprando. Puikiai tinka vonioje. Galimas odos jautrumas. Jei esate nėščia ar jus prižiūri gydytojas, pasikonsultuokite su juo. Skiesti nebūtina. Tinkamas visų tipų, išskyrus labai jautriai, odai. Saugus vaikams virš 2 m. amžiaus. Venkite tepti ant odos, kuri bus veikiama saulės ar UV spindulių.

Sudėtis: bergamočių (Citrus bergamia), pelargonijų (Pelargonium graveolens), mirų (Commiphora myrrha), santalų (Santalum album), rožmedžių (Aniba rosaeodora), kvapiųjų kanangų (Cananga odorata), juodųjų eglių (Picea mariana), vaistinių isopų (Hyssopus officinalis), melisų (Melissa officinalis), rožių (Rosa damascena), migdolų aliejus.

Kodas: 343208 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Mišiniai (blends) ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.