JuvaPower™

JuvaPower™

JuvaPower™

JuvaPower™ (226 g)

JuvaPower yra daug antioksidantų turinčių augalų miltelių kompleksas ir yra vienas iš daugiausiai sudėtyje turinčių maisto medžiagų, kurios suriša rūgštis. JuvaPower yra daug  medžiagų, kurios palaiko normalų kepenų funkcionavmą, taip pat sudėtinių dalių, subalansuojančių žarnyno veiklą.

Kilokalorijų: 159 g vienoje porcijoje
Riebalų: 0,6 g vienoje porcijoje
Natrio: 6 mg vienoje porcijoje
Angliavandenių: 4 g vienoje porcijoje
Baltymų: 1,4 g vienoje porcijoje
Ryžių sėlenų: 2,70 g vienoje porcijoje
Špinatų lapų: 810 mg vienoje porcijoje

Pakuotėje yra 30 porcijų.

Vartojimo būdas

Užbarstykite apie 7,5 g (1 šaukštą) ant maisto (pvz. bulvių, salotų, ryžių, kiaušinių) arba sumaišykite su 150-230 g vandens, ryžių ar migdolų pieno ir išgerkite. Vartoti tris kartus per dieną, siekiant maksimalių rezultatų.

Sudėtis: ryžių sėlenos, špinatų lapai, pomidorų vaisiai, burokėlių šaknys, linų sėlenos, avižų sėlenos, brokolių stiebeliai, agurkų vaisiai, krapų sėklos, miežių daigintos sėklos, imbiero šaknys ir šakniastiebiai, raudonųjų guobų žievė, L-taurinas, balkšvųjų gysločių sėklų kevalai, anyžių sėklos, pankolių sėklos, alijošiaus vidinių lapų ekstraktas, pipirmėčių lapai, anyžių (Pimpinella anisum) sėklų ir pankolių (Foeniculum vulgare) sėklų eteriniai aliejai.
Dėmesio: nelaikyti karštyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Jei esate nėščia, ar Jus prižiūri medikas, prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Kodas: 327608

Įrašas paskelbtas temoje Papildai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.