Thieves® Household Cleaner Refill – Thieves® namų valymo priemonė (papildymas)

Thieves® Household Cleaner Refill – Thieves namų valymo priemonė (papildymas)

Thieves® namų valiklis pagamintas iš efektyvių 100 proc. augalinių ir mineralinių medžiagų:

  • augalinių surfaktantų, tokių kaip alkilpoligliukozidai, kurie atitinka žalio sertifikato ir EPA aplinkosaugos standartus (Green Seal and EPA Design for Environment (DfE) standards);
  • gamtoje suyrančių medžiagų, tokių kaip natrio metilo 2-sulfolauratas ir dinatrio 2-sulfolauratas iš atsinaujinančių šaltinių;
  • visiškai natūralių valančių ir dezinfekuojančių savybių turinčių eterinių aliejų – eterinių aliejų mišinio Thieves ir gryno citrinų eterinio aliejaus.

Su Thieves® namų valikliu įsisenėjusios dėmės ir užterštos vietos bus lengvai išvalomos nenaudojant stiprių ar abrazyvių valiklių. Bakterijos gali būti kenksmingos, tačiau ne ką mažiau kenksmingos įprastos valymo priemonės. Thieves valiklis yra natūralus produktas, jį galima naudoti visose namų patalpose, atsisakant stiprių cheminių priemonių. Galite skiesti ir naudoti purškiklyje, arba naudoti koncentruotą. Skiedimo proporcijos nurodytos ant etiketės.

Lengvas užterštumas: 60:1
Vidutinis užterštumas: 30:1
Sunkus užterštumas: 15:1
Grindims: 100:1
Sienoms: 30:1

Gobelenui, medžiagai: 40:1
Kilimams:100:1
Stiklui: 320:1
Puodams ir keptuvėms: 100:1
Rankų valymui 1:1

Dėmesio: prieš valydami gobeleną, medžiagą ar kilimą, prieš tai išbandykite nematomoje audinio vietoje. Prieš vartojimą suplakti. Išoriniam vartojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Sudėtis: patentuota saugių surfaktantų ir eterinių aliejų mišinio Thieves® suspensija.

Kodas:

447508 (1,8 l)

 

Įrašas paskelbtas temoje Thieves linija ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.