Oils of Ancient Scripture™ Kit – Senojo Šventraščio aliejų rinkinys

Oils of Ancient Scripture Kit-Senojo Šventraščio eterinių aliejų rinkinys

 Oils of Ancient Scripture™ rinkinyje yra dešimt Biblijoje dažniausiai minimų eterinių aliejų iš augalų, gėlių, medžiagų ir dervų – nuo kiparisų (Izaijo knyga, 44:14) iki „Šarono gėlės“ (Giesmių giesmės knyga, 2:1). Šis rinkinys, kuriame rasite gaivinančius tikrųjų mirtų ir santalų bei sodrius bosvelijų ir tikrųjų miramedžių kvapus, skirtas padėti jums mėgautis nuostabiais aromatais ir intriguojančiomis istorijomis.

Rinkinį sudaro dešimt grynųjų eterinių aliejų 5 ml buteliukuose:

  • šluotelinių santalų (Santalum album),
  • kiniškojo cinamono (Cinnamomum cassia),
  • kedrų (Cedrus atlantica),
  • kiparisų (Cupressus sempervirens),
  • bosvelijų (Boswellia carteri),
  • isopų (Hyssopus officinalis),
  • mirų (Commiphora myrrha),
  • mirtų (Myrtus communis),
  • benzoinių stirakų (“onycha“) (Styrax benzoin),
  • gauruotųjų švytrūnų (Cistus ladanifer).

Tikima, jog kvapioji medžių šerdis (aloes), kurią Nikodemas atnešė dovanų Jėzui, gaminama iš kvapnių santalų. (Evangelija pagal Joną, 19:39)

Kininiai cinamonai buvo pagrindinė šventovės apeigose naudojamų smilkalų sudedamoji dalis. (Psalmynas, 45:8)

„Libano kedrai“ buvo vertinami dėl savo ilgaamžiškumo ir buvo naudojami statant žymiąją Saliamono šventyklą. (Pirmoji karalių knyga, 4:33)

Kiparisųeterinisaliejusišgaunamasiškiparisųmedžių, kuriųmedienayratokiailgaamžė, kadnetgipraėjus 1 200 metų, RomosŠv. Petro Bazilikosduryse, pagamintoseiškiparisų, nematytinėženklosupuvimo. (Izaijoknyga, 44:14)

Hebrajiškas žodis „ledanas“, reiškiantis bosvelijų dervą, Biblijoje pavartotas 22 kartus ir yra viena iš dažniausiai Šventajame Rašte sutinkamų medžiagų pavadinimų. (Giesmių giesmės knyga, 3:6)

Biblijinės nuorodos į isopą reiškia, kad tikriausiai jis buvo naudojamas veikloje ir ritualuose, skirtuose apsivalyti. (Psalmynas, 51:7)

Miros, kurios yra viena iš pagrindinių Mozės šventojo patepimo aliejaus sudėtinių dalių, buvo itin gerbiamos tokių Biblijos veikėjų, kaip Dovydas ir Saliamonas. (Išminties knyga, 7:17)

„Sukkot“, kuri paprastai verčiama kaip „šventė maldyklose“, ceremonijoje naudojamos mirtų šakelės. (Nehemijo knyga, 8:15)

Benzoiniai styrakai įėjo į „tyrų ir šventų“ kvepalų ar smilkalų, kuriuos Viešpats liepė Mozei pagaminti, sudėtį. (Išėjimo knyga, 30:34)

Gauruotieji švitrūnai – uolynų rožė pasižymi saldžiu, medų primenančiu kvapu ir gali būti gėlė, kuri vadinama „Šarono gėle“. (Giesmių giesmės knyga, 2:1)

Vartojimo būdas ir sudėtis: žiūrėti individualius produktų aprašymus

Kodas: 19343

Įrašas paskelbtas temoje Rinkiniai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.