Balandžio mėn. akcija

Akcija_balandis1) Įsigykite prekių už mažiausiai 195 PV ir gaukite dovanų eterinių aliejų mišinį Slique Essence (15 ml), mandarinų (15 ml) (tangerine) bei greipfrutų (15 ml) eterinius aliejus!

Slique Essence sudėtyje yra greipfrutų, mandarinų, citrinų, mėtų bei okotijų eterinių aliejų, kurie natūraliai palaiko svorio reguliavimo režimą. Įkvėpkite tiesiogiai prieš valgymą, taip pat mėgaukitės aromatu visą dieną, jei norite sumažinti apetitą ir nepiktnaudžiauti pyragaičiais, ledais bei kitomis panašiomis pagundomis!

Tangerine – mandarinų eterinis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu iš Citrus reticulata žievės, kurioje gausu veiksmingo antioksidanto limoneno. Jo gaivus aromatas skatina džiaugsmo jausmą – puikiai tinka valgytojams, maistu siekiantiems nuraminti savo emocijas. Jis taip pat gali padėti stimuliuoti kraujotaką ir virškinimą.

Energijos suteikiantys Grapefruit greipfrutai (Citrus paradisi) yra kilę iš Pietų Afrikos ir Kalifornijos. Naudojamas išoriškai, greipfrutų eterinis aliejus padeda pašalinti toksinus, palaiko švelnią odos tekstūrą. Aromatas gali padėti jums pasiekti savo tikslų – Osakos universitete, Japonijoje, tyrimo metu nustatyta, kad greipfrutų aromatas palaiko medžiagų apykaitą ir mažina alkio priepuolius!

Kūno šveitiklis su greipfrutų eteriniu aliejumi: sumaišykite 100 ml avokadų ar kitokio  aliejaus su 100 g jūros druska ir 18 lašelių greipfrutų eterinio aliejaus. Laikykite stikliniame inde ir naudokite duše kaip švelnų kūno šveitiklį.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui(standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

2) Įsigykite prekių už mažiausiai 250 PV ir dovanų gaukite 15 EUR kreditą (+Slique Essence+Tangerine+Grapefruit)!

Kreditai į jūsų virtualią sąskaitą bus pervesti gegužės mėn.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

3) Įsigykite prekių už mažiausiai 300 PV ir dovanų gaukite papildomų 10 proc. Lojalumo taškų (+ 15 EUR kreditą + Slique Essence+Tangerine+Grapefruit)!

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui pagal Lojalumo programą. Papildomi lojalumo taškai sąskaitą pasieks kito mėnesio pabaigoje.

Geranium (Pelargonijų, Pelargonium graveolens)
Geranium (Pelargonijų, Pelargonium graveolens)

4) O taip pat balandžio mėnesį 10 procentų nuolaida pelargonijų (Geranium) eteriniam aliejui (15 ml):

Pelargonijų eterinis aliejus yra labai universalus, jis duoda įvairiapusiškos naudos. Jis žinoma ne tik kaip odą puoselėjantis eliksyras, bet ir kaip limfinę sistemą palaikantis aliejus, todėl įmanoma įtakoti celiulitą.

Pasitikime pavasarį gardžiais aromatais!

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.