Satin Facial Srub Mint – Satininis mėtinis veido šveitiklis

Satin Facial Srub Mint - Satininis mėtinis veido šveitiklis
Satin Facial Srub Mint – Satininis mėtinis veido šveitiklis

Satininis mėtinis veido šveitiklis turėtų būti kiekvieno asmens veido priežiūros dalimi. Jis ne tik padeda atgaivinti odą bei pašalinti negyvą jos sluoksnį, jis gali apsaugoti ir nuo plaukelių įaugimo po depiliacijos ar skutimosi.

Young Living’s Satin Facial Scrub™ Mint yra pažangi odos valymo priemonė, skirta visų tipų odai. Ji valo, suteikia odai svarbiausių maisto medžiagų bei stimuliuoja ją, nepažeisdama natūralaus odos pH balanso. Tai saugus būdas švelniai nuo odos pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį ir padėti jai atrodyti šviežiau ir lygiau.

Satin Facial Scrub sudėtyje yra simondsijų (jojoba) vaško rutuliukų, kurie nedirgina jautrios odos, priešingai nei kiti odos šveitikliai, į kurių sudėtį įeina kietos sintetinės dalelės. Šie rutuliukai yra praturtinti MSM, vitaminais bei kitų augalų ekstraktais, todėl šis pažangus produktas tinka visų tipų bei jautrumo laipsnių odai.

Vartojimo būdas: švelniai įmasažuoti ant veido ir kaklo odos kartu su šiltu vandeniu, gerai nuplauti. Vartoti pagal poreikį.

Prekės kodas: 3735500 (57 g)

Įrašas paskelbtas temoje Grožis ir kosmetika ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.