Gegužės mėn. akcijos

Nitro ir lemon1) Įsigykite prekių už mažiausiai 195 PV ir gaukite NingXia NITRO (14 tūbelių) bei citrinų (15 ml) eterinį aliejų dovanų!

NingXia NITRO – tai unikalus B vitaminų, eterinių aliejų ir žaliosios arbatos ekstrakto mišinys, suteikiantis jėgų fiziniam krūviui pakelti, taip pat palaikantis protinį našumą bei koncentraciją. Šią naudą sustiprina įvairūs fitonutrinai iš tokių šaltinių, kaip juodieji pipirai, mėtos, muskato riešutai,  šokoladas, vanilė, yerba matė arbata, pipirmėčių eterinis aliejus ir D-ribozė – aukštos kokybės medžiaga, palaikanti energiją bei atsistatymą po fizinio krūvio, mažinanti nuovargį ir raumenų įtampą. NingXia NITRO sudėtyje taip pat yra 40 mg natūralaus kofeino vienoje porcijoje.

Citrinų (Lemon) eterinis aliejus yra idealus aliejus siekiantiems pakelti dvasią ir padidinti gyvybingumą. Ar žinojote, jog vienam kilogramui citrinų eterinio aliejaus pagaminti reikia apytiksliai 3000 vienetų citrinų? Citrinų eterinis aliejus spaudžiamas iš jų žievių, jo gaivus ir šiltas aromatas stimuliuoja protą bei kūną bei padeda atlaisvinti emocinius blokus. Citrinų eteriniame aliejuje yra 68 proc. d-limoneno – veiksmingo antioksidanto, kuris siejamas su sveiku imuninės sistemos funkcionavimu bei gebėjimu malšinti nerimą.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

2) Įsigykite prekių už mažiausiai 250 PV ir dovanų gaukite 15 EUR kreditą (+NingXia NITRO+citrinų eterinį aliejų)!

Kreditai į jūsų virtualią sąskaitą bus pervesti birželio mėn.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

3)Įsigykite prekių už mažiausiai 300 PV ir dovanų gaukite papildomų 10 proc. Lojalumo taškų (+ 15 EUR kreditą + NingXia NITRO+citrinų eterinį aliejų)!

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui pagal Lojalumo programą, įsigyjant prekių už 300 PV ir daugiau. Papildomi lojalumo taškai sąskaitą pasieks kito mėnesio pabaigoje. Galite uždirbti iki 50 papildomų lojalumo taškų per mėnesį.

ClarityO taip pat gegužės mėnesį 10 proc. nuolaida eterinių aliejų mišiniui Clarity (Aiškumas) (15 ml)

Clarity sudėtyje yra stimuliuojantis pipirmėčių, rozmarinų, bazilikų, tauriųjų didramunių, kardamonų, pelargonijų, bergamočių, citrinų, kvapiųjų kanangų, jazminų, imbierinių citrinžolių ir kalendrų eterinių aliejų mišinys. Smagus ir gaivus Clarity aromatas padeda “išvaikyti debesis“, palieka atsinaujinimo jausmą pasirengiant pradėti naują dieną.
Patarimas: vėsinantis Clarity poveikis gali suteikti komforto ir atsipalaidavimo šiltų vasaros mėnesių metu. Įlašinkite kelis lašiukus į šaltą kompresą, kurį uždėkite ant kaktos ir giliai kvėpuokite.

Prekių kiekis nariui neribojamas.

Prekė į lojalumo taškus nekeičiama.

Kaina ir PV sumažinti.

Bendros akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja Young Living Europos nariams 2015 m. gegužės mėnesį tol, kol baigsis asortimentas.

Prekės į Lojalumo taškus nekeičiamos.

Prekės už reikiamą taškų kiekį turi būti užsakomos atliekant vieną užsakymą, atskirų užsakymų taškai sumuojami nebus.

Narys atitinkamai gaus tik  NingXia NITRO, citrinų eterinį aliejų, papildomus kreditus ir lojalumo taškus už vieną užsakymą.

 

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.