2015 m. birželio akcija

Birzelio akcija1) Jei užsakysite prekių už mažiausiai 195 PV, dovanų gausite 10 ml eterinių aliejų mišinį su rutuliniu antgaliu Breathe Again („Kvėpuok vėl“) ir 15 ml levandų (Lavandula angustifolia) eterinį aliejų.

Breathe Again yra devynių kruopščiai atrinktų eterinių aliejų mišinys kokosų ir erškėtuogių sėklų baziniame aliejuje, kurie veikia sinergiškai ir palaiko kvėpavimo sistemos sveikatą. Šio mišinio unikalus žolinis aromatas padeda kovoti su nerimu, dvasiniame lygmenyje šis mišinys padeda geriau išreikšti save, paleisti nervingas mintis ir įsileisti džiaugsmą bei viltį.

 O štai šis eterinis aliejus yra didžiausiasYoung Living turtas, kadangi yra labai universalus ir dėl to labai populiarus. Šio eterinio aliejaus augalų derliaus nuėmimas prasidės jau kitą mėnesį. Supratote teisingai, tai – levandų eterinis aliejus. Jis puikiai tinka visais gyvenimo atvejais ir įeina į daugelį populiarių Young Living mišinių bei kosmetikos priemonių sudėtį. Levandų eterinis aliejus suteikia fizinę ir emocinę pusiausvyrą, gali pagerinti protinį aiškumą ir koncentraciją – jį turėti tiesiog būtina!

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

 

2) Įsigykite prekių už mažiausiai 250 PV ir dovanų gaukite 15 EUR kreditą (+Breathe Again Roll-On+levandų eterinį aliejų)!

Kreditai į jūsų virtualią sąskaitą bus pervesti liepos mėn.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

Aroma ease3) Įsigykite prekių už mažiausiai 350 PV ir dovanų gaukite eterinių aliejų mišinį AromaEase (+ 15 EUR kreditą + +Breathe Again Roll-On+levandų eterinį aliejų)!

AromaEase gali tapti jūsų naujuoju mėgiamiausiu kelionių kompanionu! Šis mišinys – pakankamai nauja, tačiau sparčiai populiarėjanti priemonė  įtampai numalšinti. Jis skatina atsipalaidavimą bei susitvardymą esant emocinei įtampai, kuri neigiamai veikia virškinimo sistemą. Gyvybingi imbierų, kardamonų, pipirmėčių, pankolių ir mėtų aromatai gali padėti, jei pykina kelionės metu – tai dar viena priežastis turėti šį produktą po ranka kelionės metu.

Pasiūlymas galioja vienam nariui, vienam užsakymui (standartiniam ar pagal Lojalumo programą).

PineO taip pat gegužės mėnesį 10 proc. nuolaida pušų (Pine) eteriniam aliejui (15 ml)

Atgaivinkite protą bei kūną pušų aromatu!

Distiliuotas iš Pinus sylvestris spyglių, šis eterinis aliejus palaiko kvėpavimo sistemos darbą ir padeda atpalaiduoti raumenis. Jį galima vartoti vonioje (pvz. kartu su Young Living bazine dušo bei vonios žele) – pušies aromatas padeda kovoti su protiniu bei emociniu nuovargiu!

Kaina su nuolaida (be PVM ir pristatymo): 11,95 eur    13,50 PV

Kodas: 361808

Prekių kiekis nariui neribojamas. Prekė į lojalumo taškus nekeičiama. Kaina ir PV sumažinti.

Bendros akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja Young Living Europos nariams 2015 m. birželio mėnesį tol, kol baigsis asortimentas.

Prekės į Lojalumo taškus nekeičiamos.

Prekės už reikiamą taškų kiekį turi būti užsakomos atliekant vieną užsakymą, atskirų užsakymų taškai sumuojami nebus.

Narys atitinkamai gaus tik  Breathe Again Roll-On (10 ml), levandų eterinį aliejų (15 ml), papildomus kreditus ir eterinių aliejų mišinį AromaEase 95 ml).

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.