2016 m. vasario akcija

Vasario akcija

Tiesiog neįmanoma atsispirti!

Pasiduokite pagundai išbandyti pačius romantiškiausius ir jausmingiausius kai kurių mūsų mėgstamiausių eterinių aliejų kvapus – jie ne tik pažadins jūsų jausmus, bet ir suteiks odai švytėjimo, pakels jūsų nuotaiką.

Nelikite abejingi mūsų vasario mėnesio akcijai.

Lady Sclareol™

Lady Sclareol™

1) Užsisakyk prekių už 195 taškus (PV) ir gauk eterinio aliejaus „Lady Sclareol“ 5 ml buteliuką 

Išreikšk save – spinduliuok pasitikėjimu ir šypsena! Pasinaudok šio mėnesio akcija – atskleisk savo vidinį ir išorinį grožį!

„Lady Sclareol“ – tai egzotiškas eterinių aliejų mišinys, pasižymintis sodriu kvapu, kuris daug kam patinka, nes primena kvepalų aromatą. Rožmedžių, vetiverijų, pelargonijų, paprastųjų bitkrėslių, apelsinų, kvapiųjų šalavijų, kvapiųjų kanangų, baltųjų santalų ir levandinių šalavijų eterinių aliejų bei jazminų absoliuto derinys atskleidžia moterišką prigimtį ir pakelia nuotaiką.

Daugelis šios specialios formulės sudėtyje esančių aliejų pasižymi odą puoselėjančiomis savybėmis, todėl šis mišinys suteikia odai sveiką išvaizdą. Atskieskite pagal poreikį ir tepkite pageidaujamas odos vietas – oda spinduliuos grožiu ir gundančiu spindesiu.

Pasiūlymas galioja standartiniam ar Lojalumo programos („Essential Rewards“) užsakymui vienam nariui.

Sensation™-Pojūčiai

Sensation™-Pojūčiai

2) Įsigyk prekių už 250 taškų (PV) ir taip pat gauk eterinio aliejaus „Sensation“ 5 ml buteliuką  (+ Lady Scareol). 

„Sensation™“ – tai nuostabiai kvepiantis labai romantiškas mišinys, kuris pakelia nuotaiką ir atgaivina. Patirkite naujų pojūčių atskleidę savo asmenybę ir savo vidinį pasaulį. Kodėl nepanaudojus šio mišinio, kad patirtumėte ypatingų akimirkų džiaugsmą?

Pasiūlymas galioja standartiniam ar Lojalumo programos („Essential Rewards“) užsakymui vienam nariui.

 

 

 

3) Papildomi taškai! Vasario mėnesį užsisakyk prekių už 300 taškų (PV) ar daugiau ir gauk papildomų 10 % programos „Essential Rewards“ taškų! (+Lady Sclareol, + Sensation). Be įprastos Lojalumo programos kompensacijos galite gauti iki 50 Lojalumo programos taškų. Gautus taškus perves į jūsų sąskaitą iki kito mėnesio pabaigos.

Jasmine (Vaistinių jazminaičių, Jasminum officinale)

Jasmine (Vaistinių jazminaičių, Jasminum officinale)

4) Jei įsigysite prekių už 450 taškų (PV), papildomai gausite jazminų eterinio aliejaus 5 ml buteliuką.  (+Lady Sclareol, + Sensation, + 10 proc  Lojalumo programos taškų, jei esate programos dalyvis)

Beje, iš jazminų išgaunama esencija, o ne eterinis aliejus. Žiedai renkami naktį, kad jų kvapas būtų stipresnis. Ar žinojote, kad vienam svarui jazminų absoliuto reikia 1 000 svarų, arba 3,6 milijono, šviežių nesupakuotų jazminų žiedų?

Šiltas, egzotiškas ir gėlėmis dvelkiantis jazminų aromatas padeda atsipalaiduoti, nusiraminti ir padidina pasitikėjimą savimi. Jazminai taip pat turi teigiamą poveikį odai. Nuo seniausių laikų jazminai buvo siejami su romantika ir viliojimu, naudojami kūno moteriškai energijai subalansuoti.

Pasiūlymas galioja standartiniam ar Lojalumo programos („Essential Rewards“) užsakymui vienam nariui.

 

Be to,vasarį – 10 % nuolaida masažo aliejui „Sensation Massage Oil“ 

Sensation™ Massage Oil

Sensation™ Massage Oil

Masažo aliejus „Sensation Massage Oil“ puikiai tinka atpalaiduojamajam ir stimuliuojamajam masažui. Po jo oda tampa lygi, švelni ir jauna. Naudojant šį aliejų kūnas atsipalaiduoja ir pasiekiama vidinė harmonija.

Prekių kiekis nariui neribojamas.
Pasiūlymas negalioja užsakymams,  keičiant lojalumo taškus.
Taškai (PV) ir kaina sumažinti.

 

 

 

Bendros sąlygos

Pasiūlymas galioja „Young Living“ Europos nariams 2016 m. vasario mėnesį arba kol pasibaigs atsargos. Pasiūlymas negalioja užsakymams, keičiant lojalumo taškus.

Mažiausią taškų (PV) kiekį reikia surinkti vienu užsakymu. Dalinių užsakymų, pateiktų per akcijos mėnesį, taškai nesumuojami.

Už vieną užsakymą gausite aliejaus „Lady Sclareol“ 15 ml buteliuką, aliejaus „Sensation“ 5 ml buteliuką, papildomų 10 % programos „Essential Rewards“ taškų ir jazminų eterinio aliejaus 5 ml buteliuką.

Akcijos prekių užsakymams, siunčiamiems adresais už Europos Sąjungos muitų teritorijos, gali būti taikomi muito mokesčiai. Siuntinio gavėjui gali tekti sumokėti tam tikrus mokesčius.

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.