2016 m. kovo akcija

Kovo akcija!

Subalansuokite savo mintis!

Išlaisvinti mintis jums padės mūsų išskirtinė eterinių aliejų kolekcija – jie leis jums pasinerti į meditaciją ir kartu blaiviai mąstyti ir priimti logiškus sprendimus. Įsigykite kovo mėnesio akcijos prekių ir jūsų gyvenimas bus lengvesnis.

Sacred Frankincence (Smilkalinių bosvelijų, Boswellia sacra)

Sacred Frankincence (Smilkalinių bosvelijų, Boswellia sacra)

1) Užsisakyk prekių už 195 taškus (PV) ir gauk smikalinių bosvelijų (Sacred Frankincence) eterinio aliejaus buteliuką (5 ml). Smilkalinių bosvelijų eterinis aliejus yra brangus aliejus, išgaunamas ir distiliuojamas Omane. Teigiama, kad šis aliejus leidžia pasiekti meditacinę ir dvasinę būseną. Dėl šio poveikio, naudojant smilkalinių bosvelijų eterinį aliejų, ne tik pagerėja protinis mąstymas, bet pagražėja oda. Ji įgauna sveiką išvaizdą. Daugelį metų šį aliejų naudojo daugelio religijų atstovai. Smilkalinių bosvelijų eterinis aliejus puoselėja jūsų dvasingumą ir padeda jums gyventi santarvėje su savimi.

 

 

 

Common Sense™-Sveika nuovoka

Common Sense™-Sveika nuovoka

2) Įsigyk prekių už 250 taškų (PV) ir taip pat gauk eterinio aliejaus mišinio „Common Sense“ 5 ml buteliuką  (+Sacred Frankincense). 

„Common Sense“ – tai prabangus stipraus poveikio eterinių aliejų mišinys, kurį gamina tik bendrovė „Young Living“. Šio mišinio sudėtyje yra bosvelijų, kvapiųjų kanangų, kvapiųjų okotijų, kvapiųjų rykštenių, žaliųjų rūtų, paprastųjų saikenių ir persinių citrinmedžių eterinių aliejų. Naudojant mišinį „Common Sense“ pagerėja loginis mąstymas ir lengviau priimami sprendimai. Nedvejokite ir naudokite „Common Sense“, kad jūsų protas blaiviai mąstytų.

3) Papildomi taškai! Užsisakyk prekių už 300 taškų (PV) ar daugiau ir gauk papildomų 10 % programos „Essential Rewards“ taškų! (+Sacred Frankincense, + Common Sense). Be įprastos Lojalumo programos kompensacijos galite gauti iki 50 Lojalumo programos taškų. Gautus taškus perves į jūsų sąskaitą iki kito mėnesio pabaigos.

Transformation™-Transformacija

Transformation™-Transformacija

4) Be to, kovą – 10 % nuolaida eterinių aliejų mišiniui „Transformation“ 

Šį pavasarį laukia daug pokyčių ir naujų iššūkių. Mes norime jums pasiūlyti įsigyti eterinių aliejų mišinio „Transformation“ 15 ml buteliuką ir visam užsakymui gauti 10 % nuolaidą. Šis eterinis aliejus padės pakeisti jūsų niūrias mintis įkvepiančiomis idėjomis. Jis taip pat stimuliuoja jūsų sąmonę ir pasąmonę.

Bendros sąlygos

Pasiūlymas galioja „Young Living“ Europos nariams 2016 m. kovo mėnesį arba kol pasibaigs atsargos. Pasiūlymas negalioja užsakymams, keičiant lojalumo taškus.

Mažiausią taškų (PV) kiekį reikia surinkti vienu užsakymu. Dalinių užsakymų, pateiktų per akcijos mėnesį, taškai nesumuojami.

Akcijos prekių užsakymams, siunčiamiems adresais už Europos Sąjungos muitų teritorijos, gali būti taikomi muito mokesčiai. Siuntinio gavėjui gali tekti sumokėti tam tikrus mokesčius.

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos, Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.