Citronella-Kvapiųjų citrinžolių (Cymbopogon nardus)

Citronella (Kvapiųjų citrinžolių, Cymbopogon nardus)

Kvapiųjų citrinžolių eterinis aliejus yra išgaunamas iš Cymbopogon nardus lapų naudojant distiliaciją garais. Kvapiųjų citrinžolių eterinis aliejus dėl savo gaivaus, malonaus aromato yra dažnai naudojamas kvepalų ir kosmetikos priemonių, o taip pat lauko žvakių, purškiklių, losjonų ir kitų stovyklavimui ir laiko leidimui lauke skirtų produktų gamyboje.

Kvapioji citrinžolė, kaip ir jos giminaitė lanksčioji citrinžolė, turi silpną citrusinį kvapą, kuris sukelia malonius ir viliojančius potyrius nepriklausomai nuo naudojimo būdo. Šis universalus eterinis aliejus yra puikus namų ūkio produktas, kurį galite naudoti grožio procedūroms ar norėrdami atgaivinti vidaus ir lauko patalpas.

Vartojimo būdas

Išoriškai: atskieskite 1 lašą 1 lašu „V-6™“ ir pagal poreikį patepkite norimą vietą.

Įkvepiant: garinti iki 30 minučių 3 kartus kasdien.

Laikykite vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis ir gleivinę. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant kokiomis nors ligomis prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju.Sudėtis: kvapiųjų citrinžolių (Cymbopogon nardus) eterinis aliejus.

Prekės kodas: 532308 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.