Fennel Plus – pankolių

Plus Fennel – pankolių

Pankolių gimtinė – Viduržemio jūros pakrantė, tačiau jis plačiai paplitęs daugelyje pasaulio vietų, ypač gerai prisitaikęs augti sausoje dirvoje šalia jūrų ar ant upių krantų. Iš  pankolio sėklų išgarintas “Fennel+“ eterinio aliejaus maisto papildas primena išskirtinį saldymedžio skonį.

Pamėginkite naudoti “Fennel+“ eterinį aliejų gamindami maistą pagal receptus, kuriems reikalingas šviežias pankolis, pavyzdžiui, padažus ar sriubas. Tai fantastiška sudėtinė tonizuojančių gėrimų ir arbatų, geriamų po valgio virškinimui pagerinti, dalis. Pankoliai  gali padėti palaikyti kvėpavimo takų funkciją.

Dėl daugybės naudingų savybių “Fennel+“ eterinis aliejus įeina į daugelio Young Living produktų, įskaitant DiGize™, JuvaFlex™, Detoxzyme® ir Digest & Cleanse™, sudėtį.

Fennel+ tiks:

– įlašinkite vieną ar du lašus į mėgstamą gėrimą ir mėgaukitės sodriu saldymedžio skoniu;

– sriuboms ir padažams “Fennel+“ eterinis aliejus suteiks įvairialypio skonio;

– įlašinkite vieną ar du lašus į arbatą ar stiklinę šilto vandens ir išgerkite po valgio. Taip padėsite savo virškinimo sistemai;

– “Fennel+“ eterinį aliejų vartokite kasdien, kad palaikytumėte tinkamą kvėpavimo takų funkciją.

Vartojimo būdas: atskieskite 1 lašą 1 bazinio aliejaus lašu. Įlašinkite į kapsulę ir vartokite 3 kartus per dieną kasdien arba pagal poreikį.

Sudėtis: pankolių (Foeniculum vulgare)† sėklų eterinis aliejus

†100 % grynas eterinis aliejus

Prekės kodas: 563608 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai, Plus linija ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.