Lavender Plus – levandų

Plus Lavender – levandų

Naudokite „Young Living“ „Lavender+“ (Lavandula angustifolia) eterinį aliejų  ruošdami elegantiškus patiekalus, kurie nustebins ir šeimyną, ir draugus. Ši žolelė turi saldų, gėles primenantį aromatą, kuris puikiai dera tiek su aštriais, tiek su švelniais patiekalais. Įlašinkite „Lavender+“ eterinio aliejaus į gaminamą maistą ir suteiksite jam malonų skonį.

Nors dažniau naudojamas su saldesniais receptais, aliejus „Lavender+“ gali papildyti ir pikantiškus patiekalus. Levandų kartais netgi maišoma į garsųjį „Herbes de Provence“ žolelių derinį kartu su mairūnais, čiobreliais, raudonėliais, rozmarinais ir kitais prieskoniais. Įmaišykite į klasikinį vištienos, ėrienos ar bulvių patiekalą ir suteikite jam naują skonį.

Net mažiausias kiekis gali pagardinti visą patiekalą. Nepersistenkite ir pradėkite nuo mažo kiekio. Pamirkykite aliejuje dantų krapštuką ir pamaišykite juo patiekalus.

-Pasigaminkite naminių vaisių uogienių, sumaišytų su „Lavender+“ eteriniu aliejumi. Pabandykite įmaišyti į mėlynių, abrikosų, aviečių arba persikų uogienes ir drebučius.

-Paderinkite „Lavender+“ žemišką, paprastą skonį su ryškiais citrusinių vaisių skoniais. Išbandykite levandų limonadą arba citrusinių vaisių šerbetą.

-Įmaišykite „Lavender+“ į pieno produktus gamindami trapios tešlos kepinius, ledus, orinukus ar plaktos grietinėlės gaminius.

-Maišydami „Lavender+“ į pikantiškus patiekalus, derinkite su čiobreliais, rozmarinais, raudonėliais ir kitomis žolelėmis.

Vartojimo būdas: Įlašinkite 2 lašus į bazinį aliejų. Gerkite 3 kartus per dieną.

Sudėtis: Lavandula angustifolia (levandų) eterinis aliejus

100% grynas eterinis aliejus

Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip mitybos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Prekės kodas: 559008 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai, Plus linija ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.