Rosemary Plus – rozmarinų

Plus Rosemary – rozmarinų

Rozmarinas (Rosmarinus officinalis) yra labai kvapni žolė, iškovojusi ypatingą pupuliarumą kulinarijoje, ypač italų patiekaluose.  “Rosemary+“ eterinio aliejaus maisto papildas suteikia unikalaus žolinio prieskonio kiekvienam patiekalui, todėl tinka patiems įvairiausiems maisto receptams.

Kaip maisto papildas “Rosemary+“ yra vertinamas dėl natūralaus eukaliptolio ir alfa pineno -sudėtinių dalių, galinčių padėti bendrai sveikatos būklei palaikyti. Rozmarino eterinis aliejus įeina į daugelio “Young Living“ gaminių sudėtį, pavyzdžiui į eterinių aliejų mišinius “Thieves®“, “En-R-Gee™“ ir “JuvaFlex™“, papildus “Essentialzymes-4™“ ir “Inner Defense®“.

Palaikykite savo sveikatos režimą įlašindami 2 lašus aliejaus į kapsulę ir vartodami kaip maisto papildą virškinimo sistemai padėti.

Įmaišykite kelis “Rosemary+“ aliejaus į pomidorų padažą – tai ekonomiškas būdas suteikti jam autentiško skonio.

Vietoj džiovinto rozmarino naudokite lašelį “Rosemary+“ eterinio aliejaus, pavyzdžiui pagardindami duoną ar makaronų patiekalus.

Naudokite “Rosemary+“ marinatams ir salotų padažams gaminti.

Padarykite įspūdį savo draugams, pagamindami ypatingą padažą duonai iš alyvuogių aliejaus, balzaminio acto ir “Rosemary+“ eterinio aliejaus – tai receptas, konkuruojantis su geriausiais restoranais.

Vartojimo būdas: atskieskite 1 lašą su 4 bazinio aliejaus lašais, įlašinkite į kapsulę ir gerkite kartą per dieną.

Sudėtis: rozmarinų (Rosmarinus officinalis) lapų aliejus

Prekės kodas: 562908 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai, Papildai, Plus linija ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.