Thieves Plus – “Thieves“ eterinių aliejų mišinys

Plus Thieves“ – mišinys “Thieves“

„Thieves+“ yra stiprus gvazdikėlių, citrinų, cinamonų, spindulinių eukaliptų ir rozmarinų eterinių aliejų mišinys, įkvėptas legendos apie keturis 15-ojo amžiaus prancūzų vagis, kurie sukūrė šį ypatingą aromatinį derinį. Šiame legendiniame „Young Living“ sukurtame „Thieves+“ mišinyje yra natūralių sudėtinių medžiagų: limoneno, eugenolio ir eukaliptolio.

Viename populiariausių „Young Living“ mišinių „Thieves+“ sujungiami stipriausi eteriniai aliejai, sukuriantys išskirtinį, jėga dvelkiantį, aštrų derinį. Dėl nuostabaus skonio „Thieves+“ gali būti  vartojamas kaip maisto papildas arba naudojamas patiekalams ir gėrimams gardinti. Tai neatskiriama prieskonių rinkinio dalis. Jei jaučiatės ypač kūrybingi, įlašinkite vieną ar du lašus į savo kasdienį „NingXia Red®“ gėrimą ir galėsitės mėgautis pikantišku gėrimu, kuris bus ne tik skanus, bet ir labai sveikas.

Įlašinkite „Thieves+“ į savo mėgstamą karštąjį gėrimą, kad sukurtumėte gundantį, aromatingą užtaisą.

Suteikite savo kepiniams ir košėms papildomo skonio įlašinę vieną ar du lašus „Thieves+“.

Pagardinkite „NingXia Red“ gėrimą įlašinę „Thieves+“ ir mėgaukitės šventiniu skoniu ir aromatu.

Vartojimo būdas: sumaišykite 1 lašą „Thieves+“ su 4 lašais „V-6TM Vegetable Oil Complex“ ir supilkite į kapsulę. Išgerkite vieną kapsulę per parą arba kaip nurodė sveikatos priežiūros specialistas.

Sudėtis: Gvazdikėlių (Syzygium aromaticum) † pumpurų, citrinų (Citrus limon) † žievių, ceiloninio cinamono (Cinnamomum verum) † žievių, spindulinių eukaliptų (Eucalyptus radiata) † lapų, rozmarinų (Rosmarinus oficinalis) † lapų eteriniai aliejai.

† 100% grynas eterinis aliejus

Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Prekės kodas: 563108 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai, Papildai, Plus linija ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.