Rainstone™ Diffuser-Difuzorius “Rainstone“

Rainstone™ Diffusser-Difuzorius “Rainstone“

“Young Living“ difuzorius “Rainstone™“ – tai moderniausios ultragarso technologijos ir  rankų darbo meistriškumo kombinacija, apjungianti žemės elementą ir eterinius aliejus, paskleižiamus akrtu su plonyte migla. Jis pagamintas iš išskirtinės ir retos molio rūšies, randamos tik mažame regione Kinijoje. Kiekvienas difuzorius gaminamas rankiniu būdu, naudojant metodiką, iš kartos į kartą perduodamą daugiau nei 1000 metų.

“Rainstone“ difuzoriui pagaminti reikia apie 4-5 valandų ir atitinkamo rankų meistriškumo, kurio gamintojas išmoksta ir ištobulina per mažiausiai trejus metus.

Šis difuzorius atlieka įvairias funkcijas. Nenutrūkstamas ultragarso dažnis – 1,7 mln. bangų per sekundę. Galima nustatyti veikti 1, 2, 3, 6 ir 8 valandas, po nustatyto laiko jis pats išsijungia. Difuzorius turi penkis LED šviesos nustatymus – galima rinktis mėlyną, geltoną, violetinę, besikaitaliojančias arba be šviesos. Jame integruotas neigiamas jonizatorius. Difuzorius valdomas nuotolinio valdymo pulteliu.

Dėl elegantiško dizaino ir rankų darbo meniškumo “Rainstone“ difuzorius yra išskirtinis meno kūrinys, tinkantis prie bet kokio namų stiliaus.

Pakuotės sudėtis: 1 difuzorius “Rainstone™“, 1 vandens puodelis, 1 nuotolinio valdymo pultelis, 1 šepetėlis valymui, 1 elektros laidas. Taip pat vienas pipirmėčių (5 ml) ir vienas mandarinų (5 ml) eterinių aliejų buteliukai.

Dydis: 12,8 cm x 12,8 cm x 17 cm)

Įsigyjant pradedančiojo rinkinį su “Rainstone“ difuzoriumi, papildomi eteriniai aliejai į rinkinį neįeina.

Naudojimo būdas

1. Pripildykite pridedamą puodelį kambario temperatūros vandens. Nenaudokite išgryninto ar distiliuoto vandens, nes difuzorius gali neskleisti miglos.
2. Įlašinkite į puodelį 8–10 jūsų mėgiamo eterinio aliejaus lašų.
3.  Nuimkite difuzoriaus dangtelį.
4. Viduje uždarykite ventiliacijos angą, kad vanduo nepakliūtų į vidinę elektroniką.
5. Supilkite vandenį iš puodelio. Neviršykite raudonai paženklinto žymens. Jei vandens bus daugiau, nei rodo žymuo, difuzorius neskleis miglos.
6. Atidarykite ventiliacijos angą.
7. Uždėkite difuzoriaus dangtelį.
8. Įkiškite laidą į angą difuzoriaus apačioje.
9. Įjunkite laidą į elektros lizdą.
10. Įjunkite difuzorių nuotoliniame valdymo pultelyje paspausdami mygtuką “ON/OFF (8H)”, reguliuokite LED švieseles pagal pageidavimą, taip pat galite įjungti jonizatorių.
11. Difuzorius veiks iki nustatyto laiko arba tol, kol baigsis vanduo.

Prekės kodas: 5331502

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.