2014 m. gruodžio mėn. akcija

Jei gruodžio mėnesį įsigysite prekių už mažiausiai 225 PV dovanų gausite Golden Touch 1 eterinių aliejų rinkinį.
Vienas narys gali gauti tik vieną rinkinį. Akcija galioja ir Standartiniams, ir Lojalumo programos (Autoship) užsakymams.
Jei gruodžio mėnesį įsigysite prekių už mažiausiai 275 PV dovanų gausite Golden Touch 1 eterinių aliejų rinkinį ir produktą Life 5.
Vienas narys gali gauti tik vieną rinkinį ir vieną papildą. Akcija galioja ir Standartiniams, ir Lojalumo programos (Autoship) užsakymams.

Golden_Touch

 

 Akcija skirta Young Living Europos nariams 2014 m. gruodžio mėn. ir tol, kol bus akcijinių produktų.Akcijos produktai į lojalumo taškus nekeičiami. Rlife-5-probioticeikalaujamas taškų kiekis turi atsispindėti viename užsakyme. Keli atskiri užsakymai nebus užskaitomi akcijos prekėms gauti. Akcijos prekės – Golden Touch 1 eterinių aliejų rinkinys ir papildas Life 5.
 Akcijinių produktų aprašymas
Golden Touch 1™ rinkinys puikiai tinka organizmo apsaugai visus metus, tačiau jis ypač naudingas šaltojo sezono metu. Rinkinį sudaro septyni 5 ml aliejų mišiniai: Di-Gize, EndoFlex, JuvaFlex, Melrose, Raven, R.C. ir Thieves.
  • Di-Gize – puiki priemonė virškinimui, kartais labai paranki priemonė švenčių metu.
  • EndoFlex – sudėtyje esanti mėta, mirta ir muskato riešutas palaiko gyvybingumą.
  • JuvaFlex – tai eterinių aliejų mišinys, kurie yra ištirti dėl jų teigiamo poveikio kepenų ir virškinimo sistemoms. Ar žinote, kad kepenys yra svarbiausias organizmo toksinų šalintojas?
  • Melrose sudėtyje yra odos būklę gerinančių savybių turinčio arbatmedžio, mirtenės, rozmarino ir gvazdikėlio, vartojant išoriškai. Naudojamas difuzoriuje padeda pašalinti nemalonius kvapus.
  • Raven yra penkių veiksmingų eterinių aliejų, kurie palaiko kvėpavimo sistemą, mišinys. Jo mėtinis ir žolinis kvapas labai tinkamas naktį naudojant difuzoriuje arba įlašinant kelis lašiukus į vonią!
  • R.C. yra žiemos mišinys kiekvieno eterinių aliejų entuziasto namuose! Naudokite kartu su Raven, jei norite palaikyti sveiką kvėpavimo sistemą, arba išbandykite naudodami karštą kompresą.
  • Thieves yra beveik legendinis eterinių aliejų mišinys! Tai vienas iš apskritus metus naudojamų favoritų. Jo aromatas primena šventinio laikotarpio kvapus bei šilumą, kuri gali tęstis ištisus metus!
 Rinkinio vertė – €67.25* (be PVM ir pristatymo)
 Papildas kiekvienam organizmui!
Mokslas vis dažniau patvirtina, kad probiotinės bakterijos yra ypač svarbios žarnynui. Būtent iš čia maisto medžiagos pakliūva į kraujotaką. Čia yra imuninės sistemos centras ir šalutinių medžiagų pašalinimo sistema. Jei žarnynas neveikia tinkamai, šlubuoja sveikata. Life 5 produktą – daugelio metų žarnyno sveikatos tyrinėjimų rezultatą – sudaro penkių gerųjų bakterijų atmainų kombinacija lėto veikimo kapsulėse, kurios lėtai tirpsta žarnyne ir padeda įveikti žalingas bakterijas. Stiprindamos žarnyno sveikatą, šios specialiai atrinktos atmainos palaiko beveik visas organizmo sistemas.
Papildo vertė – €23* (be PVM ir pristatymo)
  UK Biuro darbo valandos gruodžio mėnesį
Gruodžio 19 d. biuras dirbs iki 14.00 val. (Didžiosios Britanijos laiku)
Gruodžio 24 d. ir 31 d. biuras dirbs iki 12.00 val. (Didžiosios Britanijos laiku)
Švenčių dienomis nedirbs.
Įrašas paskelbtas temoje Akcijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.