2015 m. sausio mėn. akcija

Sausio mėnesį praturtinkite savo namus miško kvapu!
Jei įsigysite produktų už mažiausiai 195 PV – dovanų gausite 15 ml balzaminių kėnių (Idaho Balsam Fir) eterinio aliejaus buteliuką, patį tikriausią mūsų sistemos “Nuo sėklos iki kamštelio” pavyzdį!

idaho balsam fir

Balzaminiai kėniai, iš kurių distiliuojamas šis eterinis aliejus, yra auginami Young Living ūkyje Aidaho aukštikalnėse. Šių augalų aliejų nuo senovės žmonės brangino dėl teigiamo poveikio kvėpavimo sistemai bei raminamo poveikio raumenims. Aliejus išgaunamas iš amžinai žaliuojančių spygliuočių, jo aromatas pakelia dvasią ir turi stebėtinai gaivų aromatą.
Aliejus išgaunamas iš spygliuočių šalčiausiu metų laiku per žiemos derliaus nuėmimą, į kurį susirenka Young Living nariai. Balzaminiai kėniai auga laukinės gamtos
ramybėje, iš jų išgaunamas stipriausias ir naudingiausias eterinis aliejus. Paskleidžiamas difuzoriumi, jis pripildo namus šiltu svetingu aromatu. Vartojamas išoriškai jis padeda atpalaiduoti raumenis. Išbandykite jį kartu su eterinių aliejų mišiniais PanAway, Deep Relief, bosvelijų ar kopalių eteriniais aliejais komfortui padidinti.
15 ml balzaminių kėnių (Idaho Balsam Fir) eterinio aliejaus buteliuko vertė – €51* (be PVM ir pristatymo).
Ir dar daugiau!
Jei įsigysite produktų už mažiausiai 250 PV, gausite €15 kreditą būsimiems pirkiniams.
Jei įsigysite produktų už mažiausiai  300 PV, papildomai gausite 10% lojalumo taškų nuo savo užsakymo!
 Apie akciją
Pasiūlymas galioja Young Living Europos nariams 2015 m. sausio mėnesį tol, kol baigsis asortimentas. Akcijiniai produktai į lojalumo taškus nekeičiami. Reikalaujamas taškų kiekis turi atsispindėti viename užsakyme. Keli atskiri užsakymai nebus užskaitomi akcijos prekėms gauti. Akcijos prekės – Idaho Balsam Fir, kreditas ir papildomi lojalumo taškai už vieną užsakymą.
195PV – dovanų 15 ml balzaminių kėnių (Idaho Balsam Fir) eterinis aliejus
Vienas narys gali gauti tik vieną dovaną. Akcija galioja ir Standartiniams, ir Lojalumo programos (Autoship) užsakymams.
250PV – dovanų 15 EUR kreditas (+ Idaho Balsam Fir)
Vienas narys gali gauti tik vieną kreditą ir vieną dovaną. Akcija galioja ir Standartiniams, ir Lojalumo programos (Autoship) užsakymams.
Kreditas į YL saskaitą bus pervestas 2015 vasario mėn.
300PV – dovanų papildomi 10 proc. lojalumo taškų (+ Idaho Balsam Fir + 15 EUR kreditas)
Vienas narys gali gauti tik vieną kreditą, vieną dovaną ir papildomus lojalumo taškus vieną kartą.
Akcija galioja Lojalumo programos (Autoship) užsakymams.
Galite gauti iki 50 papildomų lojalumo taškų. Jie bus priskaičiuoti 2015 m. vasario 15 d.
Įrašas paskelbtas temoje Akcijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.