ComforTone™

ComforTone™

ComforTone™

ComforTone 150 kapsulių

ComforTone yra produktas, pagamintas iš natūralių sudėtinių dalių—vaistažolių ir grynų eterinių aliejų. ComforTone palaiko normalią peristaltiką ir žarnyno funkcionavimą. Suriša, pašalina ir “išvalo” žarnyno nuosėdas bei sustiprina jo natūralų gebėjimą tinkamai funkcionuoti. Rekomenduojamoje ComforTone normoje yra 25 mg kalcio, 8 mg magnio ir 380 mg balkšvųjų gysločių (Psyllium).

Vartojimo būdas

Gerti 2-3 kapsules prieš pusryčius ir prieš miegą.  Išgerti mažiausiai 2 litrus vandens per dieną, siekiant maksimalaus rezultato.

Sudėtis: vokiškųjų ramunėlių žiedai, amerikinių šaltekšnių žievė (Frangula purshiana – cascara sagrada), bentonitas, diatomitas, balkšvųjų gysločių (Plantago ovata) gysločių sėklos, pankolių sėklos, varnalėšų šaknys, česnakai, raugerškio (Berberis vulgare) šaknų žievė, rausvažiedės ežiuolės šaknys, imbiero šaknys, obuolių pektinas, saldymedžio šaknys, aitriosios paprikos, želatina. Eteriniai aliejai: rozmarinų (Rosmarinus officinalis CT 1,8 cineol), vaistinių kiečių (Artemisia dracunculus), pipirmėčių (Mentha piperita), imbierų (Zingiber officinale), anyžinių ožiažolių (Pimpinella anisum), paprastųjų kiečių (Artemisia vulgaris), karališkųjų mandarinų (Citrus nobilis), vokiškųjų ramunėlių (Matricaria recutita).
Dėmesio: Nėščios ir maitinančios moterys ar asmenys, vartojantys vaistus, prieš vartojimą turi pasitarti su gydytoju. Nevartoti vaikams, jaunesniems nei 12 metų. Neviršyti rekomenduojamos normos. Sudėtyje yra šaltekšnių. Nevartoti, jei pasireiškia pilvo skausmai, viduriavimas, pykinimas ar vėmimas.  Nevartoti ilgą laiką. Nevartoti kaip svorio metimo priemonės.

Kodas: 320408

Įrašas paskelbtas temoje Papildai ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.