Slique Tea-Slique arbata

Slique™ Tea
Slique™ Tea

Slique Tea (25 pakeliai)

 Slique arbata yra gardus retų natūralių sudėtinių dalių mišinys, surinktas atsižvelgiant į įspūdingą fitonutrinų kiekį. Šios arbatos sudėtyje yra kakavos miltelių, cinamono žievės, maltų muskato riešutų bei gryno patentuoto vanilės eterinio aliejaus. Į sudėtį taip pat įeina dviejų nefritinės ulong arbatos rūšių lapai, turintys kvapnų aromatą bei antioksidinių savybių. Ulong arbata rankomis renkama Taivanio kalnuose – regione, kuris pasižymi vienomis geriausių arbatų pasaulyje. Slique arbatoje gausu polifenolių – katechinų ir taninų. Šie flavonoidų junginiai susijungia su kitais arbatos antioksidantais ir sukuria atsinaujinimo pojūtį.

Arbata yra pasaldinta natūraliu stevijos ekstraktu (Reb A). Ši egzotiška arbata yra sveika maistinga alternatyva saldiems vaisių gėrimams, koncentratams, gaiviesiems gėrimams bei kavai. Vartokite arbatą kasdien, papildydami savo įprastą dienotvarkę mankšta ir sveikais gyvenimo įpročiais.

Vartojimo būdas

  • Užvirti apie 250 ml vandens, leisti atvėsti apie 3,5 min. Vieną maišelį arbatos  užpilti šiuo vandeniu ir palikti mažiausiai 3 minutėms.
  • Gerkite kasdien prieš ir po sporto, kartu su maistu arba tuomet, kai norisi natūralaus žvalumo.
  • Skani ir šalta, ir karšta.

Kodas: 4572523

Įrašas paskelbtas temoje Papildai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.