2015 m. gruodžio akcija

Per šventes susirenka visa šeima ir draugai, o tai atmintyje išlieka daug ilgiau nei keitimasis dovanomis. Nustebinkite artimuosius saldžiais ir aromatingais Tangerine, Thieves ir Exodus II kvapais!

exodusthievestangerine1) Įsigykite prekių už mažiausiai 195 PV ir gaukite Exodus II 5 ml, Tangerine 15 ml ir Thieves 5 ml dovanų!

„Exodus II“, kurio sudėtyje yra keli bibliniai aliejai, iš kitų aliejų mišinių jis išsiskiria šiltu ir sodriu aromatu. Taip pat tinka meditacijai.

„Thieves“ stiprina imuninę sistemą, kai lauke šalta. Be to, jie padės  apsisaugoti nuo bet kokios neigiamos įtakos.

„Tangerine“ saldus mandarinų kvapas ir yra Kalėdų tradicija. Jų aitrokas aromatas primena apelsinų kvapą, todėl jie pakels nuotaiką. Juose gausu veiksmingo antioksidanto d-limoneno, kuris skatina saugumo ir komforto jausmą.

Idaho Blue Spruce (Dygiųjų eglių, Picea pungens)

Idaho Blue Spruce (Dygiųjų eglių, Picea pungens)

2) Įsigykite prekių už mažiausiai 250 PV ir papildomai gausite 5 ml buteliuką Idaho Blue Spruce (Aidaho dygiųjų eglių) eterinio aliejaus (+ Thieves, +Exodus II, + Tangerine)! 

Dygiosiose eglėse (Picea pungens), kurios užaugintos ir išdistiliuotos Young Living ūkyje šiaurės Aidahe, gausu augalinių komponentų alfa-pineno ir limoneno. Mėgaukitės dygiųjų eglių naudingosiomis savybėmis: išlaisvinkite emocinius blokus ir panirkite į saugumo ir pusiausvyros jausmą.

3) Įsigykite prekių už mažiausiai 300 PV ir gausite papildomus 10 % ER taškų!

 

 

5Day rinkinysPriedo, 10 procentų nuolaida rinkiniui 5-Day Nutritive Cleanse™
5-Day Nutritive Cleanse™ užtikrina švelnų ir veiksmingą valymą, dėl kurio pagerėja bendra sveikatos būklė ir savijauta. 5-Day Nutritive Cleanse™ sudaro: Ningxia Red – energijos ir sotumo suteikiantis ožerškių gėrimas (2 buteliai x 750 ml); Balance Complete – maisto papildas (748,4 g); Digest + Cleanse kapsulės, malšinančios skrandžio, žarnyno diskomfortą ir palaikančios sveiką virškinimą (30 minkštų gelinių kapsulių).

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos, Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.