2016 m. sausio akcija

Naujus metus pradėkite taip, kad visi išgirstų! Įsivaizduokite savo tikslus ir tebūnie sėkme paženklinti dar vieni sėkmingi metai! Su užsidegimu atsiduokite naujų metų siekiams ir atskleiskite visą savo potencialą. Mūsų sausio pasiūlymas suteiks jums pakankamai motyvacijos pranokti pačius save!

Highest and Abundance1) Įsigykite prekių už mažiausiai 195 taškus ir dovanų gaukite eterinių aliejų mišinius Highest Potential (5 ml) ir Abundance (15 ml)!

Highest Potential™ – tai egzotiškas mišinys, didinantis gebėjimus siekti didžiausio potencialo. Kad ir kokie būtų jūsų siekiai naujais metais, šis stiprus mišinys, jungiantis pakylėjančias ir įkvepiančias bitkrėslių savybes, padeda dar labiau susitelkti tikslui.

Abundance™ – tai savotiškas traukos dėsnis, traukiantis mus vienus prie kitų. „Abundance™“ mums atveria galimybių versmes.

2) Įsigykite prekių už mažiausiai 250 taškų ir gaukite dovanų kuponą* (+ Highest Potential, + Abundance)

*20 EUR vertės kuponas padės motyvuoti prie „Young Living“ prisijungti ir kitus. Kuponas galioja 120 dienų nuo registracijos užsakymo patvirtinimo datos. Kupono kodas yra atspausdintas ant registracijos užsakymo (-ų) sąskaitos faktūros. Kodu gali pasinaudoti bet kuris naujas narys, tačiau tik per pirmą užsakymą, pirkdamas rinkinį „Basic“ arba „Premium“.

3) Įsigykite prekių už mažiausiai 300 taškų ir papildomai gaukite 10 % lojalumo taškų (+ dovanų kuponą*, + Highest Potential, + Abundance)!

Idaho Balsam Fir (Balzaminių kėnių, Abies balsamea)

Idaho Balsam Fir (Balzaminių kėnių, Abies balsamea)

4) Įsigykite prekių už mažiausiai 450 taškų ir gaukite balzaminių kėnių eterinį aliejų (15 ml) (+10 % lojalumo taškų,+ dovanų kuponą*, + Highest Potential, + Abundance)!

Medžiu dvelkiantis, gaivus balzaminių kėnių eterinis aliejus dažnai garinamas arba kvėpuojamas medituojant – jo kvapas įžemina, ramina ir kuria gilų dvasinės bendrystės jausmą. Balzaminių kėnių eterinio aliejaus sudėtyje yra natūraliai aptinkamų medžiagų – beta-pineno ir kamfeno. Balzaminių kėnių eterinis aliejus – svarbi daugelio gaminių sudedamoji dalis, įskaitant rutulinį aliejų „Deep Relief“, eterinių aliejų mišinį „Gratitude“ ir maisto papildą BLM.

 

 

5Day rinkinysPriedo, 10 procentų nuolaida rinkiniui 5-Day Nutritive Cleanse™
5-Day Nutritive Cleanse™ užtikrina švelnų ir veiksmingą valymą, dėl kurio pagerėja bendra sveikatos būklė ir savijauta. 5-Day Nutritive Cleanse™ sudaro: Ningxia Red – energijos ir sotumo suteikiantis ožerškių gėrimas (2 buteliai x 750 ml); Balance Complete – maisto papildas (748,4 g); Digest + Cleanse kapsulės, malšinančios skrandžio, žarnyno diskomfortą ir palaikančios sveiką virškinimą (30 minkštų gelinių kapsulių).

10 % nuolaida „5 Day Cleanse“
Kiekis vienam nariui neribojamas.
Pasiūlymas negalioja užsakymams, apmokamiems sukauptais lojalumo programos taškais.
Kaina ir taškų kiekis sumažintas.

Bendros sąlygos

Pasiūlymas Young Living nariams Europoje galioja visą 2016 m. sausio mėnesį arba kol baigsis atsargos.
Pasiūlymas negalioja užsakymams, apmokamiems sukauptais lojalumo programos taškais.
Vienas užsakymas turi būti lygus reikiamų taškų skaičiui. Daliniai užsakymai, pateikti per registracijos mėnesį, nesumuojami ir šis pasiūlymas jiems negalioja.
Už vieną užsakymą duodama tik „Highest Potential“ (5 ml), „Abundance“ (15 ml), lojalumo dovanų kuponas, papildomai 10 % lojalumo taškų ir balzaminių kėnių aliejaus (15 ml).
Užsakymams, siunčiamiems adresais, esančiais už Europos Sąjungos muitų teritorijos ribų, gali būti taikomi reklaminiams pavyzdžiams nustatyti muito mokesčiai. Visus mokesčius apmoka siuntos gavėjas.

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.