2016 m. liepos akcija

Liepos akcija!

Šį mėnesį „Young Living“ nariai iš visos Europos keliaus į Provansą, Prancūziją, į šių metų levandų derliaus renginį. Ne visi nariai iš Europos galės mėgautis ypatinga galimybe apsilankyti pasaulio levandų sostinėje, todėl parengėme akciją, kuria pasinaudoti galės kiekvienas. Tad, jei negalite apsilankyti Prancūzijos levandų ūkyje, per mūsų siūlomą liepos mėnesio akciją levandų ūkis atkeliaus tiesiai pas jus!

Levanda Higest Clary Sageee

„Lavender“ 15 ml: levandų eteriniai aliejai yra vieni labiausiai istoriškai vertinamų ir universalių eterinių aliejų. Šis unikalus aliejus naudojamas dėl valomųjų savybių, gerina miegą, vėsina saulės veikiamą odą, mažina įtampą ir nerimą.

„Clary Sage“ 15 ml: Šis distiliuotas eterinis aliejus iš Provanse auginamų augalų plačiai naudojamas parfumerijoje. Kvapieji šalavijai dėl aromatinių savybių naudojami norint atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką.

„Highest Potential™“ 5 ml yra egzotinis mišinys, kuriame suderintos nuotaiką gerinančios ir įkvepiančios dervingųjų kiparisočių, levandų ir kitų grynų eterinių aliejų savybės ir kvapai, jis naudojamas norint pasijusti stipriau ir gebėti naudotis visomis savo jėgomis.

Lav+Clary1 dovanų pakopa. Įsigiję prekių už mažiausiai 195 PV gaukite du eterinius aliejus dovanų: „Lavender“ (levandų) (15 ml) + „Clary Sage“ (kvapiųjų šalavijų) (15 ml)

 

 

 

Lav+High+Clary2 dovanų pakopa. Įsigiję prekių už mažiausiai  250 PV gaukite 1 pakopos dovanų + eterinių aliejų mišinį “Higest Potential“!

 

 

 

 

Rewards Points3 dovanų pakopa. Įsigiję prekių už mažiausiai  300 PV gaukite 2 pakopos dovanų + 10 proc. Lojalumo taškų!

 

 

 

 

BE TO, LIEPOS MĖNESĮ

LavMintDailyCond10 proc. nuolaida taikoma plaukų balzamui „Lavender Mint Daily Conditioner“ 

Didmeninė kaina su nuolaida: 15,98 € (be PVM ir pristatymo) 17,78 PV      KODAS: 5192550

Kiekis vienam nariui neribojamas. Pasiūlymas negalioja užsakymams, keičiant į Lojalumo programos taškus. Kaina ir PV sumažinti. Pasiūlymas galioja birželio mėnesį arba tol, kol sandėlyje yra prekių.

 

Bendros akcijos sąlygos

Vienas narys gali pateikti tik vieną užsakymą (standartinį arba pagal Lojalumo programą). Pasiūlymas galioja „Young Living“ Europos nariams 2016 m. liepos mėnesį, arba tol, kol pasibaigs atsargos. Pasiūlymas negalioja užsakymams, keičiant Lojalumo programos taškus. Mažiausią reikiamą taškų (PV) skaičių reikia surinkti per vieną užsakymą. Dalinių užsakymų, pateiktų per akcijos mėnesį, taškai nesumuojami. Gausite EA „Lavender“ (15 ml), EA „Clary Sage“ (15 ml), EA mišinį „Highest Potential“ (5 ml), 10 proc. Lojalumo programos taškų tik kartą per vieną užsakymą. Akcijos prekių užsakymams, siunčiamiems adresais už Europos Sąjungos muitų teritorijos, gali būti taikomi muito mokesčiai. Siuntinio gavėjui gali tekti sumokėti tam tikrus mokesčius.

Įrašas paskelbtas temoje Akcijos ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.