Cool Azul™

Cool Azul™

„Cool Azul™“ yra patentuotas eterinių aliejų mišinys, kurį sukūrė D. Gary Youngas. Lengvas paprastųjų saikenių aromatas ir šiltas kvapiųjų cimbžiedų kvapas (abu išskirtiniai „Young Living“ aliejai) drauge su pipirmėčių, šliaužiančiųjų bruknuolių, šalavijų, kopalių, mėlynųjų kiparisų, kvapiųjų kanarių ir kitais aliejais suteikia vietinio šaldymo pojūtį dėl sudėtyje esančio pipirmėčių eterinio aliejaus.

Tepkitės šiuo aliejų mišiniu, kai ieškote šalčio ir aromatinių pojūčių. Eterinių aliejų mišinys „Cool Azul“ puikiai tinka naudoti prieš, per ir po fizinės veiklos. Ant buteliuko uždėkite „AromaGlide™“ rutulinį antgalį ir įsidėkite jį į savo sportinį krepšį, rankinę ar kuprinę, kad aliejų mišiniu galėtumėte greitai ir lengvai naudotis, kad ir kur būtumėte. Kad ir koks būtų jūsų  fizinės būklės lygis, aliejų mišiniu „Cool Azul“ patogu ir lengva naudoti kiekvienam, įskaitant fizioterapeutus, sporto medicinos gydytojus, masažistus ir t. t.

Pagrindiniai privalumai: „Cool Azul“ aromatas gaivinantis,  kartu ir atpalaiduojantis. Oda tampa švelni ir sudrėkinta, be to, palaikomas atsistatymas po fizinio krūvio.

Kaip naudotis

Tepkite norimą vietą. Jeigu oda jautri, atskieskite 5 lašus 10 ml aliejų komplekso „V-6™“.

Dėmesio:laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis ir gleivines. Jeigu laukiatės, žindote, vartojate vaistus arba esate prastos sveikatos būklės, prieš naudodami pasitarkite su sveikatos specialistu. Tepdami jautrią odą būkite atsargūs.

Sudėtis

Bruknuolių (Gaultheria procumbens), pipirmėčių (Mentha piperita), vaistinių šalavijų (Salvia officinalis), kvapiųjų cimbžiedų (Plectranthus amboinicus), kopalių (Copaifera officinalis), žalsvųjų mirtenių (Melaleuca viridiflora), levandų (Lavandula angustifolia), kiparisų (Callitris introtropica), kvapiųjų kanarių (Canarium luzonicum), vetiverijų (Vetiveria zizanoides), paprastųjų kmynų (Carum carvi), paprastųjų saikenių (Hyptis suaveolen), vaistinių ramunių (Chamomilla recutita) eteriniai aliejai.

Kodas: 539908 (15 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.