Light The Fire-Uždek ugnį

Light the Fire™-Uždek ugnį

Šiltą aitrų eterinių aliejų mišinio „Light the Fire™“ aromatą sukuria baltųjų verbenkrūmių ir juodųjų eglių, užaugintų „Young Living“ ūkiuose Ekvadore ir Kanadoje, aliejai, taip pat muskatmedžių, kininių cinamonų, okotijų, kanadinių konyzų, citrinų, pipirų ir bukųjų puskiparisių aliejai.

Šį išskirtinį ir įkvepiantį eterinių aliejų mišinį D. Gary Youngas sukūrė 2015 m. „Young Living“ didžioji tarptautinio suvažiavimo proga. Garinkite šį aliejų mišinį bet kokioje aplinkoje ir mėgaukitės įkvėpiančiu kvapu arba įlašinkite jo į aliejų kompleksą „V-6™“ ir pajuskite jo aromatą.

Mišinio „Light the Fire“ sudėtyje yra tokių natūralių sudėtinių dalių kaip beta-karofileno, alfa-pineno, beta-pineno ir limoneno.

Mišinys „Light the Fire“ yra šilto aštraus aromato su gaiviu cinamonų prieskoniu. Garinkite šį aliejų bet kokioje aplinkoje ir mėgaukitės įkvepiančiu kvapu. Įlašinkite į bazinį aliejų „V-6“ ir mėgaukitės jo įkvepiančiu aromatu.

Naudojimo būdas

Išoriškai: tepkite norimą vietą. Jeigu oda jautri, atskieskite 15 lašų 10 ml aliejų komplekso „V-6“.

Įkvepiant: garinkite iki 10 minučių 3 kartus per dieną.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis ir gleivines. Jeigu laukiatės, žindote, vartojate vaistus arba esate prastos sveikatos būklės, prieš naudodami pasitarkite su sveikatos specialistu. Tepdami jautrią odą būkite atsargūs. Venkite tiesioginių saulės ar UV spindulių iki 12 valandų po produkto naudojimo.

Sudėtis: kvapiųjų muskatmedžių (Myristica fragrans), kininio cinamono (Cinnamomum cassia) lapų, baltųjų verbenkrūmių (Lippia alba) lapų ir stiebų, okotijų (Ocotea quixos) lapų, kanadinių konyzų (Conyza canadensis), citrinų (Citrus limon) žievių, juodųjų pipirų (Piper nigrum), puskiparisių (Chamaecyparis obtusa), juodųjų eglių (Picea mariana) spyglių eterinis aliejus.

Prekės kodas: 530408 (5 ml)

 

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.