Live Your Passion-Gyvenk su aistra

Live Your Passion™-Gyvenk su aistra

Eterinių aliejų mišinys “Live Your Passion™“ buvo specialiai sukurtas 2016 metų Tarptautinės konferencijos proga, siekiant sustiprinti aiškumo, įkvėpimo ir įgalinimo pojūčius. Į jo sudėtį įeina šluotelinių santalų, apelsinų, muskatų, žaliųjų citrinų, dygiųjų eglių, juodųjų eglių, kvapiųjų kanangų, bosvelijų ir pipirmėčių eteriniai aliejai, kurie padeda tvirčiau ir dėmesingiau eiti savo  keliu svarbiausiais gyvenimo momentais.

Užtikrinkite, kad aistra taptų gyenimo būdu kartu su šiuo citrusiniu, saldžiu, medžio aromatu. Susitelkite iš naujo, garindami šį mišinį, arba tepkite tada, kai reikia uždegti aistrą, troškimus ar skatinti vidinį pasitikėjimą.

Naudokite kaip užburiantį aromatą, kuris subtiliai kasdien primins palikti praeitį užnugaryje, gyvenit dabartyje ir kurti ateitį.

Įlašinkite mišinio į pamėgtus “Young Living“ asmeninės kūno priežiūros priemones, pavyzdžiui,  aliejų mišinį “V-6™ Vegetable Oil Complex“ ar levandų rankų ir kūno losjoną “Lavender Hand & Body Lotion“.

Atskiskite su baziniu aliejumi “V-6 Vegetable Oil Complex“ ir masažuokite pečius ir kaklą, norėdami nusiraminti.

Garinkite mišinį nustatydami savo ketinimus jogos ar meditacijos metu.

Naudojimo būdas

Išoriškai: 1 lašelį sumaišyti su 1 lašu bazinio aliejaus “V-6“ ir tepti pagal poreikį.

Įkvepiant: garinti iki 30 minučių 3 kartus kasdien.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepakliūtų į akis ar gleivinę. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant kokiomis nors ligomis prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju. Venkite tiesioginių ar UV spindulių 12 val. po aliejaus panaudojimo.

Sudėtis: apelsinų (Citrus aurantium dulcis) žievių, šluotelinių santalų (Santalum paniculatum – Royal Hawaiian Sandalwood™*), kvapiųjų muskatų (Myristica fragrans), žaliųjų citrinų (Citrus aurantifolia), Aidaho dygiųjų eglių (Picea pungens), juodųjų eglių (Picea mariana), kvapiųjų kanangų (Cananga odorata), bosvelijų (Boswellia carterii), pipirmėčių (Mentha piperita) eteriniai aliejai.

*“Royal Hawaiian Sandalwood™“ yra Jawmin, LLC prekinis ženklas.

Prekės kodas: 576608 (5 ml)

Įrašas paskelbtas temoje Eteriniai aliejai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.